Skocz do zawartości

Pole własne na wydruku.

Polecane posty

Witam,

Pragnę prosić was forumowiczów o pomocną dłoń! Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość. Moje pytanie dotyczy wydruków etykiet adresowych. Chciałbym tam umieszczać malutką czcionką nazwy towarów w postaci skrótów. Przykładowo ktoś kupił ode mnie "telefon samsung galaxy s3" i chciałbym aby na etykiecie adresowej był wcześniej zdefiniowany skrót "sgs3". Definicja tego skrótu mogła by się odbywać w Subiekcie w szczegółach zdefiniowanego towaru. Chciałbym również aby to działało przy transakcjach grupowych. Czyli jeżeli ktoś kupi ten telefon i do tego zamówi kabel to żeby na etykiecie było np "sgs3+cbl".

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrowionka!

Link to postu

Generalnie da się to zrobić, ale nie tak łatwo.

 

Sello posiada bardzo rozbudowany edytor wydruków, posiadający możliwość oprogramowywania w języku C#.

 

Można się z poziomu edytora wydruków połączyć np. z bazą subiekta i  pobrać dowolne dane.

Tutaj jest przykład jak pobrać zdjęcia z Subiekta.

https://forum.sello.pl/index.php?topic=3549.msg45038#msg45038

 

Jednak nie jest to łatwe dla osoby nie znającej się na programowaniu w C# i nie znającej struktury bazy Subiekta.

 

Druga strona, to zrezygnować z takich informacji na etykiecie, gdyż jest to idealna lista sprawunków dla złodzieja.

 

Sello umożliwia wydrukowanie "Listy magazynowej" z towarami zakupionymi, na podstawie której większość z nas dokonuje pakowania paczek.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...