Skocz do zawartości

Jak zarządzać wpłatami z pobraniówek z Poczty Polskiej Paczka48?

Polecane posty

Witam,

 

Głowię się jak rozwiązać sprawę z rejestracją wpłat z pobraniówek z Poczty (Paczka48)

 

Nigdy nie wysyłaliśmy pobraniówek w Poczcie.

 

Z tego co wiem to przelew z pobrania przychodzi do każdej paczki z osobna, a w tytule jest tylko jej numer. Mam problem z uzyskaniem od nich jakiegoś zestawienia wpłat, a nie uśmiecha mi się szukać po numerze paczki gdzie paczka była wysłana i później zaznaczać wpłaty.

 

Moje pytania:

 

1. Czy poczta generuje takie zestawienia, czy to tylko moja fanaberia?

2. Może jest jakiś program, który automatem skojarzy wpłaty z transakcjami w Sello?

3. Jeśli jest jakiś program to po czym kojarzy? Musi pewnie po numerze, ale z tego co wiem to nie ma jeszcze rozwiązania, które zassa numery paczek z powrotem do Sello z e-nadawcy?

 

 

Link to postu

Z pobraniami z poczty jest problem, bo robią to osobno każda placówka sobie samej.

O zestawienie nie występowałem, ale pewnie będą się wykręcać.

 

Co do automatycznego kojarzenia wpłat to jest to niewykonalne z bardzo prostego powodu:

niezależnie co się wpisze w tytule przelewu, poczta i tak wpisuje jak jej pasuje.

Raz sam numer paczki (oczywiście numer pocztowy), raz samo nazwisko, a raz to co się wpisało. Czasem nic nie napiszą tylko "zwrot pobrania" i nazwę UP.

 

Trzeba to rozliczać ręcznie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...