Skocz do zawartości

Allegro nie wspiera już Twojej wersji przeglądarki...

Polecane posty

Klient zwrócił towar więc należało z poziomu Sello:

1. Wystąpić o zwrot prowizji - link w dolnym oknie "zwrot prowizji" uruchamia domyślną przeglądarkę więc nie ma z tym problemu.

2. Zwrócić wpłatę - trzeba kliknąć na numer wpłaty w wiadomości i tutaj znany błąd - uruchamia się przeglądarka IE w oknie wiadomości (mam XP HE więc jest to IE8). Mimo błędów z wykonywaniem jakiś skryptów, które wyświetlają się od zawsze, to zrobienie zwrotu działa prawidłowo ale dziś po raz pierwszy dodatkowo dostałem taki komunikat:

 

5aa37f8cd260f_allegro_nie_wspiera_przegldarki.jpg.772526a706614f189f78f38efa9a3c80.jpg

 

Zwrot wpłaty przeszedł bez problemu więc nie wiem czy ma to/będzie miało jakieś znaczenie. W ostateczności zawsze będzie można robić to z poziomu Allegro, no ale nie o to chodzi... ;)

 

Tylko zgłaszam :)

Link to postu

Sam widzisz, że jak nie MS to Allegro wymusi wymianę sprzętu

Tak, powoli widzę że trzeba będzie iść za tłumem i regularnie co kilka lat będziemy musieli zmieniać komputery, systemy, oprogramowanie, itd. Nie będzie się już dało siedzieć na jednym rozwiązaniu przez 10 lat :(

Link to postu

Mam Windowsa 7 Pro i wersje IE 11 i takie same komunikaty mi się pojawiają  ;)

:)

 

W zasadzie jak byś kupił Core i7 z 6 rdzeniami i 64GB ramu i do tego windows 8.1 to do 10 stycznia 2023  masz spokój

Już wcześniej postanowiłem, że w tym roku nie będę się brał za komputery z braku czasu ale szykuję się na wymianę w przyszłym. Będę brał wtedy Win7 i Win8 ale to się okaże. Jeszcze nie postanowiłem.

 

Podejrzewam też, że te cykle systemów będą skracane, żeby wymusić na użytkownikach częstsze wymiany oprogramowania. Tak czy siak do 2023r to będą bardzo ciekawe czasy, nie tylko w kwestii systemów...

Link to postu

No to wina sello, że nie używa domyślnej przeglądarki a IE.

Tak, i TS wie o tym, tylko brak czasu na naprawę :) No ale jak napisał Alwin w nowszych systemach też jest ten błąd i da się pracować więc... powiedzmy, że są ważniejsze sugestie ;) Poza tym Sello jest mocno zintegrowane z Windowsem (oparte na architekturze MS ;) ), który jest mocno zintegrowany ze swoją systemową przeglądarką - stąd IE  ;)

 

Tak z innej beczki IE 10 nie można już zainstalować na XP ?

IE 10 już nawet Visty nie obsługuje :(

http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet_Explorer_10

A od IE 9 zaczęło się nie obsługiwanie XP :(

http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet_Explorer_9

Link to postu

Sam widzisz, że jak nie MS to Allegro wymusi wymianę sprzętu

Tak, powoli widzę że trzeba będzie iść za tłumem i regularnie co kilka lat będziemy musieli zmieniać komputery, systemy, oprogramowanie, itd. Nie będzie się już dało siedzieć na jednym rozwiązaniu przez 10 lat :(

 

oczywiście ze nie będziemy siedzieć na jednym rozwiązaniu przez 10 lat, bo firmy muszą na nas zarabiać! kupujesz coś na max 2-3 lata, dajesz sporo kasy i za kolejne 2-3 lata powtórka....taki świat...niestety!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...