Skocz do zawartości

1.17.1 Sello nadpisuje dane

Polecane posty

Cześć Wam,

Czasami zdarza się taka sytuacja, że kupujący pomimo wypełnienia formularza chce coś później zmienić i zwykłym e-mailem wysyła nam zmiany. Po wprowadzeniu tych zmian ręcznie, okazuje się, że Sello (pewnie przy pobieraniu danych, pobieranie ustawione mamy co 2 godziny), nadpisuje dane, które zmieniłem i tamtych danych w ogóle już nie ma (to samo tyczy się notatek, jeśli ktoś wypełnił 'wiadomość dla sprzedającego' a później coś chcemy zmienić, znika). Czy jest na to jakiś sposób, żeby po ściągnięciu danych, a po wprowadzeniu przeze mnie poprawek, Sello nie zmieniało tych danych, bo szczerze mówiąc nie wiem jaka opcja za to odpowiada?

Pozdrawiam!

 

Link to postu

kolega powyżej ubiegł i wyczerpał temat ;)

 

dodam że funkcja ta została wprowadzona w wersji 1.12  https://forum.sello.pl/index.php?topic=6093.0 :-*

 

Formularze pozakupowe

 

Poprawiono automatyczne rozliczanie wpłat od kupujących - wcześniej przenoszenie danych odbywało się przy każdym pobraniu danych bez dziennika zdarzeń.

 

Dodano także nowy znacznik w transakcji, który blokuje automatyczne ponowne przeniesienie danych z formularza, np. jeśli zmienimy adres wysyłki ręcznie.

 

index.php?action=dlattach;topic=6019.0;attach=1330;image

 

W tej chwili znacznik ten należy obsługiwać ręcznie. Prosimy o sugestie w jakich sytuacjach powinien się on sam zaznaczać i czy w ogóle powinien?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...