Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Grzegorz Domaradzki

Użytkownik
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. W razie byś potrzebował tymczasowego rozwiązania, ja dorzuciłem w tytule dokumentu poprawiając wzorzec {IIF(Dokument.encjaDokumentu.WymagaPodzielonejPlatnosci,"MECHANIZM PODZIELONEJ PŁATNOŚCI","")} i działa, można popracować nad zmnieszeniem czcionki, ale narazie to zostawiłem.
 2. Chcę wyróżniać zamówienia z cechą klienta "cecha1" jeżeli ma tylko tą jedną cechę lub posiada również inne cechy, wydaje mi się to logiczne. Regułą sama mówi "zawiera" czyli spełnienie minimalnego warunku. Wyświetlając kolumnę z Zamawiający cechy mamy w przypadku wielu cech zawartość : [wiele] zdaje się jako string do którego można własnie taki string przyrównać a powinna być jakaś tablica z tymi cechami.
 3. Powielam "oryginalny" FS standard, na chwilę obecną poradziłem sobie poprawiając wzorzec i wstawiając tekst pod warunkiem że jest wymagany.
 4. Tak ja również powielam teraz po aktualizacji do 27.0.1, nawet nic nie zmieniając w powielonym wzorcu, kiedy robię podgląd nie ma komunikatu o podzielonej płatności. Sprawdziłem jeszcze FS angielski i powiela się dobrze, problem widzę tylko z FS standard narazie.
 5. Po aktualizacji do wersji 27 należało wrócić do standardowych wzorców jak rozumiem, bo na nowo utworzonych wzorcach nie było MECHANIZMU, ale teraz powielony wzorzec również nie ma tego komunikatu. Jak rozwiązać ten problem ? Jakaś aktualizacja ze strony Insertu ? Czy trzeba na własną rękę kombinować ? Pozdrawiam
 6. Witam, próbuje ustawić formatowanie warunkowe w widoku zamówień, aby wyróżnić zamówienia z konkretną cechą klienta. Zasada działa ale tylko jeżeli klient ma jedną właśnie tą cechę. Jeżeli ma kilka to nie działa. W kolumnie widnieje tablica [wiele], do której nie ma się jak odnieść. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Czy można zastosować jakąś formułę ? Pozdrawiam Grzegorz
 7. Witam, żeby nie zaczynać nowego tematu, chciałbym tu zapytać czy jest możliwość podpinania wpłaty do faktury zaliczkowej końcowej. Wygląda to u mnie tak że po wystawieniu faktury zaliczkowej częściowej do proformy podpina się wpłata z przelewu jako 100%, następnie kiedy wystawiana jest faktura zaliczkowa końcowa są opcje jak poniżej na zdjęciu, a chciałbym żeby podpinała się ta sama wpłata. Podobno tak było w GT. Będe wdzięczny za pomoc.
×