Skocz do zawartości

Diana Krzyszowska-Wurst

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wysłałam PIT 4R w wersji 10 Pani z Urzędu prosi o korektę na wersji 11. Nie można wygenerować korekty, bo robi się na wersji 10. Gdy daje generuj to pisze znowu że pit 4R istnieje za 2020. Czy można to jakoś zrobić ?
 2. Jak wprowadzić w rejestrze sprzedaży fakturę za eksport (wysyłkę kurierem ) towaru do Norwegii. Stawka VAT 0, aby widniała w poz. 22 deklaracji nowego JPK VAT.
 3. Dziękuje za odpowiedz. Gdzie zaznaczyć (jak wystawić w subiekcie fakturę do paragonu?)
 4. Czy jest możliwość na etapie wystawiania faktury w Subiekcie GT, Nexo i 123 zaznaczania dokumentu FP - faktura do paragonu. Jestem biurem rachunkowych i zaczytuje dokumenty od klientów w w/w/ programów. Oznaczenia GTU i procedury się zaczytują, brak jedynie oznaczenia FP.
 5. Czy istnieje w programie opcja oddzielnej numeracji faktur dla firm (tych do księgowania) i tych wystawianych do paragonów. Księguje tylko paragon z kasy fiskalnej a numeracja ciągła powoduje mi utrudnienia.
 6. Po wczorajszej aktualizacji komputera (VISTA) znikły dane w Subiekcie 123, po zalogowaniu na telefonie dane są, czy to oznacza że na "VICIE" już nie będzie działać?
 7. Jak wystawić fakturę do Norwegii - nie ma Państwa Norwegia na liście do wyboru
 8. Nie można wysłać korekty deklaracji VAT & za wrzesień, przeszły korekty za 10 i 11 a za 9 pojawia się komunikat "Komunikacja z serwerem e-deklaracji nie powiodła się (błąd połączenia)
 9. Gdzie wpisać przychód, z tytułu inkasowania prowizji przez Sołtysa z GSW aby pojawił się w poz. 76 pit-u 11
 10. Dziękuję! Znam te funkcje, chodzi mi o to, że remanent 01.01 mam zaksięgowany jako początkowy, potem na 30.06 jako końcowy i zaliczka na podatek za 6 wyliczona z uwzględnieniem remanentu. Remanent na 31.12. normalnie zaksięgować, czy najpierw wprowadzić pod data 01.07 jako początkowy ten z 30.06 i potem końcowy.
 11. Jak wprowadzić w Rachmistrzu GT remanent w trakcie roku na wezwanie Urzędu Skarbowego i potem remanent końcowy na 31.12.2019
×
×
 • Dodaj nową pozycję...