Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Genezyp Kapen

Użytkownik
 • Ilość treści

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Genezyp Kapen wygrał w ostatnim dniu 5 lutego 2019

Genezyp Kapen ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutral

O Genezyp Kapen

 • Urodziny 28.06.1987

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, Na innym stanowisku ze świeżą instalacją Sello problem jest taki sam. Windows aktualny. NET Framework w wersji 4.6 jak dobrze pamiętam. Najnowszy jaki jest dostępny na stronie MS. Nie mam już pomysłów.
 2. System to Windows 10. Sprawdzę jutro wersję .NET Frameworka. A najlepiej go odinstaluję i zainstaluję ponownie.
 3. Sello w tej konfiguracji jest jednostanowiskowo. Serwer i baza na jednym komputerze. Nie testowałem na innym. Możemy spróbować jeśli trzeba.
 4. Witam, W oknie konfiguracji nie ma żadnych podejrzanych znaków. UStawienia praktycznie domyślne. W wiadomości prywatnej podeślę zrzut z ustawień.
 5. Witam, Mamy dziwny problem. Wdrażamy Sello od zera, podpięliśmy świeże konto InPost, wszystko teoretycznie powinno działać, jednak podczas generowania etykiet dostajemy przedziwny komunikat: Błąd Dostawcy paczek 12.05.2020 11:28:59 Tworzenie paczki 1434/2020: Unknown error 0x8013150C Ma ktoś jakie pomysł o co chodzi? Pozdrawiam
 6. Może mi się wydawało. Widocznie pomyliło mi się z czasami gdy co dwa tygodnie wystawiało się nowe aukcje bo się kończyły i zbiorczo ustawialiśmy parametry przed wysłaniem.
 7. Wg mnie lepsze będzie użycie tagów. Mamy wszystko w subiekcie i używamy pół własnych zewnętrznych. Dobra byłaby tez możliwość zamiany dowolnego znaku na znak nowej linii. W polu własnym mamy wartości oddzielone średnikiem, a allegro wymaga podania każdej wartości w nowym wierszu. Są też listy rozwijane, gdzie mamy do wyboru na przykład markę. Markę też mamy w polu własnym. Sello mogłoby wyszukiwać daną wartość z listy rozwijanej, a w przypadku braku odpowiedniej wartości wybrać "inna". Nie wiem czy nie za duży wymagam... 🙄 I czy wróci możliwość grupowej edycji wartości specyficznych dla aukcji trwających?
 8. W naszej kategorii pojawił sie parametr specyficzny "pasuje do". Jest to zwykłe pole tekstowe. Niestety nie działają tam tagi, a moglibyśmy wykorzystać pole własne jakie mamy dla każdego towaru. Czy jest możliwość wprowadzenia takiej zmiany?
 9. Temat znamy. Zerknij na drugi post od góry Chodzi mi o to, że niektórzy mają problem z generowaniem etykiet, którego nie rozumiem. Problemem jest tylko rozjechana kolejność etykiet bo trzeba się zastanowić z której kupki zabrać etykiete.
 10. Zadziwiające, bo generowanie etykiet działa jak działało wcześniej. Problem pojawia się tylko z drukowaniem. Testowane w czterech firmach, na czterech różnych bazach i kontach inpost. Wszędzie umowa.
 11. Czy aukcje są powiązane z towarami? Jeśli tak to czy te towary mają w sello zdjęcia?
 12. Inpost zwraca teraz archiwum ZIP w którym są dwa pliki PDF. Sello z automatu nadaje mu rozszerzenie PDF, dlatego pliku nie da się otworzyć.
 13. Zawiesza się już na drugim kroku wyboru operacji. Po kliknięciu "dalej" program przestaje odpowiadać. Niestety przebudowa indeksów nie pomogła.
 14. Witam, Mamy problem z Rewizorem GT, który przy próbie obliczenia różnic kursowych zawiesza się i konieczne jest "zabicie" procesu i ponownie otwarcie programu. Sytuacja identyczna na dwóch stanowiskach. Rewizor przeinstalowany. Najnowsza wersja. Nic nie pomaga. Jakieś pomysły?
 15. Osobiście w jednej z firm mam Nexo, a do drugiej kupiłem GT, ale to przez lepszą współpracę z Sello. Nexo jest prostszy w obsłudze i bardziej intuicyjny. Jednak każdy u Ciebie w firmie już pewnie wie jak pracować na GT. Osobiście bym nie zmieniał bo nic nowego ta zmiana nie wniesie poza zamieszaniem.
×