Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Genezyp Kapen

Użytkownik
 • Ilość treści

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Genezyp Kapen wygrał w ostatnim dniu 5 lutego

Genezyp Kapen ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutral

O Genezyp Kapen

 • Urodziny 28.06.1987

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Genezyp Kapen

  Zawieszanie Rewizor GT przy obliczaniu różnic kursowych

  Zawiesza się już na drugim kroku wyboru operacji. Po kliknięciu "dalej" program przestaje odpowiadać. Niestety przebudowa indeksów nie pomogła.
 2. Witam, Mamy problem z Rewizorem GT, który przy próbie obliczenia różnic kursowych zawiesza się i konieczne jest "zabicie" procesu i ponownie otwarcie programu. Sytuacja identyczna na dwóch stanowiskach. Rewizor przeinstalowany. Najnowsza wersja. Nic nie pomaga. Jakieś pomysły?
 3. Genezyp Kapen

  Subiekt GT i zmiana na Subiekt Nexo/Nexo Pro

  Osobiście w jednej z firm mam Nexo, a do drugiej kupiłem GT, ale to przez lepszą współpracę z Sello. Nexo jest prostszy w obsłudze i bardziej intuicyjny. Jednak każdy u Ciebie w firmie już pewnie wie jak pracować na GT. Osobiście bym nie zmieniał bo nic nowego ta zmiana nie wniesie poza zamieszaniem.
 4. Genezyp Kapen

  Dwie poprawki - aktualizacja bazy i edycja aukcji

  Gałąź jest troche inna. Podam dla potomnych: Komputer\HKEY_CURRENT_USER\Software\InsERT\InsERT GT\dbman\1.0\Aktualizacja
 5. Genezyp Kapen

  Informacja dot. archiwizacji programu

  Dzięki - nie mogłem znaleźć tego klucza. Jest w troszke innej gałęzi niż Sello. Może nie jest to rozwiązanie problemu, ale działa. Sam poległem na konfiguracji archiwizacji. Backup robie zapytaniem SQL i sprawe mam z głowy.
 6. Genezyp Kapen

  Dwie poprawki - aktualizacja bazy i edycja aukcji

  Przepraszam za wykopaliska, ale czy jest podobne rozwiązanie dla subiekta GT? Ewentualnie znane jest miejsce zapisu daty ostatniej archiwizacji? Niestety dla Insert'a GT nie ma w ogóle takiej gałęzi w rejestrze jak w Sello.
 7. W związku z tym, że mam serwer SQL na linuxie nie działa mi wbudowany w Subiekta GT mechanizm archiwizacji. Korzystając z mechanizmów archiwizacji serwera SQL Subiekt nie odnotowuje tego faktu. W związku z tym pojawia się problem z aktualizacją podmiotu. Czy da się gdzieś w bazie lub rejestrze zapisać ręcznie datę archiwizacji podmiotu lub wyłączyć sprawdzanie tego faktu przed aktualizacją (to w Sello da się zrobić za pomocą odpowiedniego wpisu w rejestrze)?
 8. Genezyp Kapen

  Sello 1.30 i Nexo 21

  Przy okazji zapytam - zdarza mi się w wersji 1.30 (już chyba 3 razy) że nie mogę wykonać synchronizacji z allegro gdyż twierdzi, że synchronizacja trwa na innej stacji roboczej - tu podając nazwę mojej stacji roboczej. Jedyne co w tym momencie działa to restart serwera sql żeby zresetować wszystkie połączenia z bazą. Dodam tylko, że łącze się z dwóch lokalizacji. Raz lokalnie a raz przez vpn. Może czasem troszke brutalnie zmieniam lokalizację komputera (usypiam i przenosze), ale do tej pory to nie było problemem.
 9. Genezyp Kapen

  Sello 1.30 i Nexo 21

  Witam, Na jednym z kont po aktualizacji Sello z 1.28 na 1.30 przestałą działać synchronizacja z Subiektem. Subiekt w wersji 21. Czy konieczna aktualizacja do wersji 22? Cały czas komunikat
 10. Genezyp Kapen

  Allegro Paczkomaty 24/7 InPost - Integracja w Sello

  W takim razie tutaj zostajemy przy programiku InPostu do wymiany danych między serwisem kurierskim a sello. Odnośnie integracji z paczkomatami - działa pięknie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że możemy mieć własne numery referencyjne na paczkach. Dobra robota @Bartosz Rosa!
 11. Genezyp Kapen

  Sello 1.30 - problem z aktualizacją bazy

  To, że się zawiesza to trzeba przeczekać. Daj mu czas.
 12. Genezyp Kapen

  Allegro Paczkomaty 24/7 InPost - Integracja w Sello

  Rozumiem, że InPost Kurier Standard to ten robiony przez Managera Paczek InPostu, a nie normalny kurier na umowę obsługiwany przez WebTruckera?
 13. Genezyp Kapen

  Sello 1.30 - problem z aktualizacją bazy

  Będe próbował po południu po spakowaniu paczek. Nie będe teraz mieszał pracownikom Damian U. - a Tobie działa program serwisowy przy bazie na linuxie? U mnie niby się łączy, ale nie widzi podmiotów.
 14. Genezyp Kapen

  Sello 1.30 - problem z aktualizacją bazy

  Osobiście usuwałęm tylko to na co pozwoliło sello. Nic z bazy nie usuwałem. Może w starych bazach nie było tych predefiniowawanych dostaw?
 15. Genezyp Kapen

  Sello 1.30 - problem z aktualizacją bazy

  Dobrze, że piszesz bo już miałem stawiać baze na windowsie w celu aktualizacji. Ale coś ewidentnie jest z dostawami InPost. Zobacze czym różnią się te bazy. W każdym razie dwie które się nie zaktualizowały są starsze.
×