Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Genezyp Kapen

Użytkownik
 • Ilość treści

  66
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  1

Genezyp Kapen wygrał w ostatnim dniu 5 lutego

Genezyp Kapen ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutral

O Genezyp Kapen

 • Urodziny 28.06.1987

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Może mi się wydawało. Widocznie pomyliło mi się z czasami gdy co dwa tygodnie wystawiało się nowe aukcje bo się kończyły i zbiorczo ustawialiśmy parametry przed wysłaniem.
 2. Wg mnie lepsze będzie użycie tagów. Mamy wszystko w subiekcie i używamy pół własnych zewnętrznych. Dobra byłaby tez możliwość zamiany dowolnego znaku na znak nowej linii. W polu własnym mamy wartości oddzielone średnikiem, a allegro wymaga podania każdej wartości w nowym wierszu. Są też listy rozwijane, gdzie mamy do wyboru na przykład markę. Markę też mamy w polu własnym. Sello mogłoby wyszukiwać daną wartość z listy rozwijanej, a w przypadku braku odpowiedniej wartości wybrać "inna". Nie wiem czy nie za duży wymagam... 🙄 I czy wróci możliwość grupowej edycji wartości specyficznych dla aukcji trwających?
 3. W naszej kategorii pojawił sie parametr specyficzny "pasuje do". Jest to zwykłe pole tekstowe. Niestety nie działają tam tagi, a moglibyśmy wykorzystać pole własne jakie mamy dla każdego towaru. Czy jest możliwość wprowadzenia takiej zmiany?
 4. Temat znamy. Zerknij na drugi post od góry Chodzi mi o to, że niektórzy mają problem z generowaniem etykiet, którego nie rozumiem. Problemem jest tylko rozjechana kolejność etykiet bo trzeba się zastanowić z której kupki zabrać etykiete.
 5. Zadziwiające, bo generowanie etykiet działa jak działało wcześniej. Problem pojawia się tylko z drukowaniem. Testowane w czterech firmach, na czterech różnych bazach i kontach inpost. Wszędzie umowa.
 6. Czy aukcje są powiązane z towarami? Jeśli tak to czy te towary mają w sello zdjęcia?
 7. Inpost zwraca teraz archiwum ZIP w którym są dwa pliki PDF. Sello z automatu nadaje mu rozszerzenie PDF, dlatego pliku nie da się otworzyć.
 8. Zawiesza się już na drugim kroku wyboru operacji. Po kliknięciu "dalej" program przestaje odpowiadać. Niestety przebudowa indeksów nie pomogła.
 9. Witam, Mamy problem z Rewizorem GT, który przy próbie obliczenia różnic kursowych zawiesza się i konieczne jest "zabicie" procesu i ponownie otwarcie programu. Sytuacja identyczna na dwóch stanowiskach. Rewizor przeinstalowany. Najnowsza wersja. Nic nie pomaga. Jakieś pomysły?
 10. Osobiście w jednej z firm mam Nexo, a do drugiej kupiłem GT, ale to przez lepszą współpracę z Sello. Nexo jest prostszy w obsłudze i bardziej intuicyjny. Jednak każdy u Ciebie w firmie już pewnie wie jak pracować na GT. Osobiście bym nie zmieniał bo nic nowego ta zmiana nie wniesie poza zamieszaniem.
 11. Gałąź jest troche inna. Podam dla potomnych: Komputer\HKEY_CURRENT_USER\Software\InsERT\InsERT GT\dbman\1.0\Aktualizacja
 12. Dzięki - nie mogłem znaleźć tego klucza. Jest w troszke innej gałęzi niż Sello. Może nie jest to rozwiązanie problemu, ale działa. Sam poległem na konfiguracji archiwizacji. Backup robie zapytaniem SQL i sprawe mam z głowy.
 13. Przepraszam za wykopaliska, ale czy jest podobne rozwiązanie dla subiekta GT? Ewentualnie znane jest miejsce zapisu daty ostatniej archiwizacji? Niestety dla Insert'a GT nie ma w ogóle takiej gałęzi w rejestrze jak w Sello.
 14. W związku z tym, że mam serwer SQL na linuxie nie działa mi wbudowany w Subiekta GT mechanizm archiwizacji. Korzystając z mechanizmów archiwizacji serwera SQL Subiekt nie odnotowuje tego faktu. W związku z tym pojawia się problem z aktualizacją podmiotu. Czy da się gdzieś w bazie lub rejestrze zapisać ręcznie datę archiwizacji podmiotu lub wyłączyć sprawdzanie tego faktu przed aktualizacją (to w Sello da się zrobić za pomocą odpowiedniego wpisu w rejestrze)?
 15. Przy okazji zapytam - zdarza mi się w wersji 1.30 (już chyba 3 razy) że nie mogę wykonać synchronizacji z allegro gdyż twierdzi, że synchronizacja trwa na innej stacji roboczej - tu podając nazwę mojej stacji roboczej. Jedyne co w tym momencie działa to restart serwera sql żeby zresetować wszystkie połączenia z bazą. Dodam tylko, że łącze się z dwóch lokalizacji. Raz lokalnie a raz przez vpn. Może czasem troszke brutalnie zmieniam lokalizację komputera (usypiam i przenosze), ale do tej pory to nie było problemem.
×