Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Michał Daniłoś

Użytkownik
 • Ilość treści

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Cześć Wczoraj wykorzystałem nową opcję przekazywania numerów nadawczych do Allegro. Niestety dla przesyłek Poczty Polskiej i InPost nie działa. DPD udało się. Kilka razy sprawdzałem czy może numery nadawcze mają jakieś dodatkowe spacje i nadal nic. Co jest nie tak?
 2. Cześć Próbuje ustawić nowy sposób wysyłki towaru "Allegro Poczta Polska odbiór w punkcie". Niestety po wybraniu z listy i przeciągnięciu do pola sposobów dostawy powiązanego z serwisem i zatwierdzeniu zmian OK - znika. Na głównej liście widnieje jako nie powiązany. Przy wyborze pobrania i zatwierdzeniu OK zmienia się na Allegro paczka w RUCHU.
 3. To kiedy dokładnie można się spodziewać nowej funkcjonalności? Czy to będzie z nową wersją Sello? Chciałem się już przygotować.
 4. Dzięki :-) Uruchomiłem jako administrator i działa poprawnie.
 5. Nie, korzystam tylko z Sello. Jeżeli wyśle towar za pobraniem to system nie odejmuje go ze stanu tylko zmniejsza dostępną ilość. Jak oznaczę towar wysłany za pobraniem jako zapłacony, dopiero odejmuje się ze stanu i aktualizuje aukcję.
 6. Mam problem z aktualizacją ilości szt. DOSTĘPNYCH w aukcji. Mianowicie w synchronizacji ilości aukcji mam zaznaczoną opcję uwzględnij DOSTĘPNE. Przykładowo mam towar który ma stan magazynowy 8 szt. Dostępna ilość to 7 szt. ze względu na to iż 1 szt. jest wysłana przesyłką pobraniową, która jest jeszcze nie opłacona ale fizycznie już jest sprzedana. Sello mimo wszystko aktualizuje aukcję do 8szt. a powinno uwzględnić ilość dostępną czyli 7 szt. Czy jest jakaś opcja którą nie zaznaczyłem czy to jakiś błąd?
 7. Czy jest albo będzie możliwość aktualizacji ilość danego towaru wystawionego na kilku aukcjach? Chodzi o to, że przykładowo mam 10szt. towaru x i wystawiam go na dwóch aukcjach po 5szt. Dotychczasowo testowałem i niestety jak zmniejszę ilość towaru np. na 9 szt. to Sello aktualizuje obydwie aukcje do 9 szt. co daje razem 18szt. Nie odejmuje 1szt. z jednej z nich tylko obydwie aktualizuje do stanu magazynowego.
×