Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Jakub ***

Użytkownik
 • Ilość treści

  69
 • Rejestracja

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak, masz rację Bartek. W naszym przypadku ona powinna się mniej więcej pokrywać z datą wystawienia. Natomiast jeżeli wszędzie jest pusto, to można ją jako taką potraktować. Jeżeli uda się Wam to dodać w 1.31.2, to byłoby super
 2. Zastanawia mnie tylko, czy startingAt nie jest przypadkiem zaplanowaną datą wystawienia oferty, a nie datą jej utworzenia, stąd w przypadku aukcji wystawianych "od razu" może ona być jako null. Natomiast wtedy createdAt byłoby właściwą datą utworzenia. W każdym razie przy Wyślij/Odbierz - (Serwisy Aukcyjne) Odbierz - Aukcje trwające data aktualizuje się 100% i jestem tego pewny, bo sprawdzałem. Natomiast z menu kontekstowego (prawy przycisk myszy) na 100% się nie aktualizuje. Przyjrzyjcie się temu Bartek. Dzięki.
 3. W takim razie jak to wytłumaczyć... { "publication": { "duration": null, "status": "ACTIVE", "startingAt": null, "endingAt": null, "endedBy": null, "republish": null } }
 4. W logu są 3 zdarzenia dla GET, wszystkie mają status RESPONSE 200 (OK). Dwa zdarzenia to jest pobranie zdjęć. Paczka z danymi zawiera: "createdAt":"2019-07-04T09:30:21Z", "updatedAt":"2019-07-07T07:13:53.186Z" Log dotyczy wybrania z menu kontekstowego Pobierz pełne dane (opisy i zdjęcia) dla pojedynczej aukcji. Zdjęcia i sama treść opisu jest aktualizowana, data utworzenia niestety nie. Natomiast dla opcji Wyślij/Odbierz - (Serwisy Aukcyjne) Odbierz wygląda to tak: Aukcje trwające (bez zaznaczonej opcji pobierz pełne dane) - aktualizuje datę bezproblemowo ! Aukcje trwające (z zaznaczoną opcją pobierz pełne dane) - tego nie jestem w stanie sprawdzić, bo chyba 20 godzin by się pobierało Czy mimo wszystko log będzie konieczny?
 5. W aukcjach trwających jest część aukcji, które mają pustą wartość w kolumnie Data wystawienia. Niestety funkcja pobierz pełne dane nie aktualizuje tego pola... Nie zauważyłem tego wcześniej lub nie zwróciłem na to uwagi. Pytanie do Bartka. Czy aktualizacja tego pola odbywa się wyłącznie poprzez Wyślij/Odbierz - Odbierz - Aukcje trwające? Pamiętam, że wcześniej funkcja pobierz pełne dane aktualizowała tą wartość. Niestety nie korzystamy z automatycznego pobierania aukcji trwających ze względu na czas procedury, natomiast zawsze wybiórczo aktualizowane były potrzebne aukcje właśnie poprzez pobranie pełnych danych.
 6. Słowo klucz: Jeżeli na etykiecie była opisana zawartość przesyłki, to mógł jej nie przyjmować, a jeżeli przyjął... to odpowiedzialność spada na nich. Tak, to zawsze będą się tłumaczyć, że nadawca zataił przed nimi zawartość i w mojej ocenie ciężko będzie z nimi wygrać.
 7. Już drugi raz w ciągu ostatniego tygodnia dostajemy błąd Access token expired. Czy ktoś również to odnotował? U nas serwer działa 24/7 i nie zauważyłem też braku z połączeniem. Problem ten miał być rozwiązany w wersji 1.31. My go natomiast nie doświadczyliśmy w wersjach wcześniejszych, za to teraz stało się to już drugi raz. Za pierwszym razem myślałem, przypadek, za drugim, już w to wątpię. Bartek, ST mógłby się temu przyjrzeć jeżeli większa liczba użytkowników będzie miała podobny problem. Na razie nie jest to uciążliwe, jeżeli trzeba robić autoryzację co 3-4 dni... Błąd wygląda tak przy odbieraniu/wysyłaniu aukcji: Cannot perform runtime binding on a null reference Zwrócone dane: {"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: TOKEN
 8. My już sobie z tymi cennikami poradziliśmy, ale nie dziwię się innym użytkownikom, bo wysłanie cennika z Sello do Allegro powinno być już w wersji 1.31. Ciężko mi tutaj się wypowiadać, dlaczego to jest takie trudne, żeby je wysłać... jak wystarczy dołączyć jeden parametr do wysyłki. Potwierdzam, też znikanie podpiętych cenników, ale pełne pobranie danych z Allegro już z nowymi cennikami chyba rozwiązało sprawę.
 9. Bardzo przydałaby się możliwość automatycznego pobierania wyłącznie aukcji wysłanych (z au_state = 2). Pobieranie aukcji trwających niestety trwa u nas zbyt długo ~50 minut. Zawsze mieliśmy to wyłączone... Jestem pewien, że nie tylko nam by się taka opcja by przydała. Coś takiego: Pobieranie automatyczne/cykliczne aukcji wysłanych np. co 15 minut Super byłaby też możliwość ustawienia pobierania dla aukcji trwających na konkretną godzinę np: 20:00. Kojarzę, że ktoś już o tym pisał, ale proszę najwyżej to potraktować jako przypomnienie 😉
 10. Jeszcze chciałbym wiedzieć, czy ten opis w aal_Description tak zostanie, czy wróci do starej formy? Jeżeli zostanie, to będziemy musieli nieco zmodyfikować nasz synchronizator.
 11. Tak, oraz z takimi ustawieniami był problem, to też się nie wysyłało:
 12. Hmm. Mieliśmy to inaczej ustawione, żeby nie pojawiało się to okienko. Przy opcji takiej jak podał Bartek, coś poszło, ale z błędem: OK, przy drugiej próbie poszła 😄 Teraz tylko sprawdzę, czy się pojawi w trwających.
×