Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Krzysztof Brzustowski

Użytkownik
 • Ilość treści

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czyli rozumiem, że w nowej wersji to już będzie zaimplementowane na stałe? Oczywiście od razu pojawia się pytanie, kiedy będzie wersja 1.31?
 2. Owszem, ale, przynajmniej u mnie, większość transakcji to pojedyncze sztuki, więc zdecydowanie ułatwi to proces, gdyż będzie trzeba sprawdzić gabaryty to tylko przy grupach transakcji.
 3. Dziś byłem na spotkaniu u nich i zaproponowali nam udział w pilocie. Z tego co mówili, część konkurencji już ma to zaimplementowane, więc pewnie się jakoś z nimi kontaktowali... A ruszyć ma 15 nie 1, pomyliły mi się daty
 4. Jako, że allegro od pierwszego kwietnia wprowadza pilota nowego rodzaju wysyłki "Dostawa tego samego dnia" czy zamierzacie ją zaimplementować do sello? I czy będziecie robić integrację z X-press Couriers (oni będą obsługiwać ten rodzaj wysyłki).
 5. Ustawienia->Zewnętrzny system sprzedaży->Dokumenty->dodawaj koszt wysyłki jako pozycję
 6. W tym przypadku nie ma formularzy i nie ma ikonki od formularzy.
 7. Jedna wspólna cecha transakcji, które mają problem z formularzami i płatnościami, jaką zauważyliśmy, to w przypadku tych transakcji nie mamy od allegro maila z informacją, że kupujący dokonał zakupu, jest tylko mail o wypełnieniu formularza, oraz o płatności. Z tego co widzę na forum, nie tylko my mamy problem z formularzami po aktualizacji.
 8. A możesz napisać w jaki sposób to masz skonfigurowane? Czy korzystasz z jakiegoś dodatkowego programu?
 9. Witam Jak w temacie, czy ktoś korzysta z takiego rozwiązania? Jeśli tak to w jaki sposób można to ze sobą zsynchronizować?
 10. Żaden zewnętrzny program nie działa na bazie sello. Jedyna wspólna cecha tych transakcji, to płatność allegro, innych nie znalazłem, nie ma w historii tych transakcji żadnych zmian, oprócz zmian automatycznych, czyli poranie formularza itp.
 11. Ten akurat klient kupował więcej towarów, jednak wypełnił oddzielne formularze do nich, poprzednia transakcja została już wysłana. Wczoraj pobieranie formularzy nic nie zmieniło, dziś się formularz pobrał poprzez wybranie z menu Pobierz formularze. Po wejściu i zapisaniu danych nic się nie zmieniało, dopiero po wejściu, zmianie jakiś parametrów i zapisaniu ikonki zniknęły.
×