Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Krzysztof Brzustowski

Użytkownik
 • Ilość treści

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Obecnie wszystkie aukcje są już pobranie i etapami zmienione, więc błędy nie wyskakują. Jeśli się pojawią, prześlę log.
 2. Nie, nie było żadnego błędu, z tego co zauważyłem, do 150 aukcji przechodzi bez problemu, przy większych ilościach niestety nie. Na przykład przy 300 aukcjach 50 się zrobi poprawnie, 200 będzie miało błędy a 50 pokaże że się zrobiło, a zmiany nie zostały zapisane.
 3. Robiłem to wcześniej i również nie działało. Jednak wcześniej pobierałem opisy i zdjęcia dla 1000 aukcji na raz, teraz jak robię dla kilku to zmiany się wysyłają.
 4. Przy próbie zmiany w aukcjach (wpisanie sygnatury lub numeru EAN) dostaje komunikat jak w tytule. Popranie pełnych danych aukcji przed zmianą nic nie daje.
 5. Czyli rozumiem, że w nowej wersji to już będzie zaimplementowane na stałe? Oczywiście od razu pojawia się pytanie, kiedy będzie wersja 1.31?
 6. Owszem, ale, przynajmniej u mnie, większość transakcji to pojedyncze sztuki, więc zdecydowanie ułatwi to proces, gdyż będzie trzeba sprawdzić gabaryty to tylko przy grupach transakcji.
 7. Dziś byłem na spotkaniu u nich i zaproponowali nam udział w pilocie. Z tego co mówili, część konkurencji już ma to zaimplementowane, więc pewnie się jakoś z nimi kontaktowali... A ruszyć ma 15 nie 1, pomyliły mi się daty
 8. Jako, że allegro od pierwszego kwietnia wprowadza pilota nowego rodzaju wysyłki "Dostawa tego samego dnia" czy zamierzacie ją zaimplementować do sello? I czy będziecie robić integrację z X-press Couriers (oni będą obsługiwać ten rodzaj wysyłki).
 9. Ustawienia->Zewnętrzny system sprzedaży->Dokumenty->dodawaj koszt wysyłki jako pozycję
×