Skocz do zawartości

Sello nie działa od tygodnia

Polecane posty

Witam. Mam taki problem, że Sello nie działa mi od tygodnia. Mogę pobrać kategorie, ale nie mogę wysłać aukcji do allegro. Nic się snie dzieje, żadnych błędów i tak już tydzień. Na początku wyświetlał się błąd z API ale teraz już nic się nie wyświetla.

Dotyczy to ręcznego wysyłania danych czy automatycznego? Napisz coś więcej bo z tych kilku zdań nic nie wywróżymy ;)

Link to postu

Opłaty za aukcje pokazują się normalnie. Wiem, że ciężko coś wywnioskować z tego co piszę. Myślałem że to wina allegro bo jak kilka dni temu czytałem to były problemy z API i też nic mi nie działało ale na forum też widziałem że innym nie działało. Wtedy jednak wyskakiwały błędy a teraz nic. Klikam ręcznie wyślij aukcje coś tam na dole na pasku się pokarze przez ułamek sekundy, że nawet nie zdążę przeczytać ( wydaje mi się, że rozpoczęto wysyłanie aukcji) i nic się nie dzieje. Aukcje mają zaznaczone gotowe do wystawienia. Aukcje wysyłam ręcznie.

Link to postu

Zgadza się ale mógłby być jakiś komunikat.

 

Program nie może informować o tym, że użytkownik wybrał konkretne polecenie, w tym wypadku wybrał polecenie nie wysyłania aukcji do serwisu Allegro.

 

Przecież to by była paranoja, jak bym dostawał takie komunikaty.

 

Sello jest programem rozbudowanym i może zająć trochę czasu zanim się pozna jego działanie. Ale to nie znaczy, że powinien każdego użytkownika prowadzić za rękę jakby pierwszy raz program uruchamiał, bo to by było co najmniej denerwujące.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...