Skocz do zawartości

Polecony eCommerce

Polecane posty

Hmmmm.....

 

No to fajnie :P

 

Sprawdziłem swoje historyczne i przeważająca większość ma 15900, ale mam też 35900, więc faktycznie to nie ma znaczenia.

 

I u mnie S1 to 4 oraz 1, czyli zgodnie z "Poleconym".

 

Zastanawiam się w takim razie, czy jak bym nakupił masę e-commerce za 4,43 brutto i potem, po 30.03.2016 wysyłał w nich jako w normalnych mini paczkach po 9,50...  :D :D :D :D :D

 

No ale nie jestem do końca z tym pewien, bo pamiętam gdy się zmieniały ceny

z 8,50 na 9,50, i miałem zapas tych za 8,50, to Pani z okienka mi kiedyś kazała dopłacić 1zł. Przyszła druga i powiedziała, że jednak nie muszę, no ale to oznacza, że chyba u siebie w telewizorkach mają więcej informacji o tych paczkach.

Link to postu

 

Btw. jutro zanosze kilka pakietów na pocztę aby podbili mi priorytety. Bo branie za kazdym razem faktury jest uciążliwe.  ;)

 

 

Mi panie za każdą wizytą wypisują jeden paragon na priorytety.

A fakturę biorę na koniec miesiąca.

Muszę przyznać, że we wszystkich pocztach, w których miałem okazję nadawać są te same problemy:

-jedna drukarka na cały oddział i to ustawiona gdzieś daleko

-drukowanie faktury trwa wieki, pani musi poklikać przy okienku i dopiero iść klikać od nowa na drugim komputerze z drukarką

-drukarki mają tak wolne, że zastanawiam się czy nie pomóc im ręką.

 

A paragon wypisują szybko, bo ręcznie :)

 

Ps. Nie masz wrażenia ze tylko my korzystamy z tej formy wysylki?

 

 

No tak, jakoś inni nie chwalą się korzystaniem z tego.

I prawdę mówiąc moja konkurencja też tego nie stosuje, jak patrzę na ich cenniki to nigdy nie było czegoś za 9,50.

 

 

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

No i mamy nową tańszą ofertę tym razem "Oferta sprzedaży jest ważna do 31.03.2016 r. lub do wyczerpania zapasów, z możliwością wykorzystania zakupionych Pakietów POLECONYCH eCommerce do 30.06.2016 r. "

Nowy Pakiet POLECONY eCommerce 30 za 101,99 wychodzi za 3,40 netto.

 

happy-thumbs-up-050.gif

 

Link to postu

No i mamy nową tańszą ofertę tym razem "Oferta sprzedaży jest ważna do 31.03.2016 r. lub do wyczerpania zapasów, z możliwością wykorzystania zakupionych Pakietów POLECONYCH eCommerce do 30.06.2016 r. "

 

Nowy Pakiet POLECONY eCommerce 30 za 101,99 wychodzi za 3,40 netto.

 

 

 

 

Super. Trzeba przyznać, że Poczta czasem potrafi logicznie pomyśleć.

Jeszcze tylko jak pozwolą mieć to na umowie to już będzie komplet  ;D

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Czy piszemy o tej samej formie wysyłki?

 

Jest instrukcja do nadawania takich przesyłek w której opisują jak nadawać za pośrednictwem e-nadawcy. Wg instrukcji działa to tak samo jak przesyłki z umową też wysyłamy zbiór do placówki pocztowej.

 

Zamówiłem jeden pakiet na próbę zobaczymy czy handlowiec podepnie mi to pod konto firmowe jeżeli nie założę nowe konto prywatne. A przesyłki bez jazdy na pocztę dam kurierowi bo i tak codziennie odbierają przesyłki.

Link to postu

U mnie od PH dowiedziałem się, że Polecone E-commerce są tylko jako usługa nie biznesowa i się tym nie zajmuje. Oczywiście to nie przeszkadza poczcie napisać, że pakiety poleconych może kupić tylko firma :)

 

W związku z tym trzeba było założyć nowe konto w e-nadawcy jako osoba prywatna.

Link to postu

Czy piszemy o tej samej formie wysyłki?

 

Jest instrukcja do nadawania takich przesyłek w której opisują jak nadawać za pośrednictwem e-nadawcy.

 

 

Uprzejmie informuję, że według mojej wiedzy Poczta opisała prawdę.

Rejestracja następuje w EN, jednak trzeba - co już zdążył napisać e-kupowanie_pl - mieć profil w sekcji "Dla Ciebie", a nie "Dla biznesu".

 

Tu na forum jest współpracująca z EN transformata i etykieta.

Z radością podzielę się nimi

https://forum.sello.pl/index.php?topic=6846.0

 

 

Link to postu

Darmowy zwrot e-commerce na poczcie?

punkt 5 instrukcji

 

Osoba zwracająca towar musi dokonać rejestracji zwracanej przesyłki na stronie

www.e-nadawca.poczta-polska.pl, następnie dostarczyć przesyłkę do placówki pocztowej Poczty

Polskiej S.A. wskazanej przy rejestracji, o czym kontrahent prowadzący sprzedaż wysyłkową

za pośrednictwem platformy Allegro zobowiązany jest poinformować osobę zwracającą towar.

 

 

Po jaką cholerę klient musi rejestrować przesyłkę zwrotną. A miało być tak pięknie.

 

Jak na tym koncie prywatnym w e-nadawca zmienić wydruki? chciałem drukować na naklejkach ale nie da się zmienić formatu etykiety?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś jeszcze nie zamówił, to opowiem, że teraz polecone mają nadrukowany wielki napis Polecony e-commerce

i wielki napis Priorytet, jeżeli wybierzemy wersję szybką.

 

Nie są to pieczątki.

 

Ponadto kartoniki się nieco zmieniły, mają mniejszy pasek zamykania, widać te 3 cm kartonu robią swoje na cenie  ;D

Link to postu

Jeżeli ktoś jeszcze nie zamówił, to opowiem, że teraz polecone mają nadrukowany wielki napis Polecony e-commerce

i wielki napis Priorytet, jeżeli wybierzemy wersję szybką.

 

Nie są to pieczątki.

 

Ponadto kartoniki się nieco zmieniły, mają mniejszy pasek zamykania, widać te 3 cm kartonu robią swoje na cenie  ;D

 

Chyba kupię, bo widzę, że ważność mamy na cały I kw. '17. A jeśli chodzi o zmiany, to tylko ten pasek pomniejszyli? Objętość i wymiary bez zmian?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...