Skocz do zawartości

Dodawanie aukcji PHP

Polecane posty

Zrobiłem skrypt w PHP, który dodaje aukcje, towary itd do sello.

Mam problem wystawianiem aukcji jeżeli chcę je wystawić jako sklep. Na liście aukcji i w szybkim podglądzie na dole wszystko wygląda dobrze. Ale jak otwieram tą aukcje to formą sprzedaży jest "Kup teraz (Bez licytacji!)" przez co czas trwania jest pusty (screen). Podczas synchronizacji aukcji aukcja jest odrzucana z powodu błędnego czasu trwania, gdyż aukcje wysyła jako Kup teraz (Bez licytacji!). Żeby móc wystawić jako sklep po wczytaniu do bazy aukcji muszę jeszcze dodatkowo w każdą aukcje wejść i ustawić typ aukcji jako sklep.

 

Czy po za dodaniem rekordów w tabelach z przedrostkiem au_ w przypadku wystawiania jako sklep trzeba dodawać rekord w jakiejś jeszcze tabeli?

 

sello.thumb.png.68c40f8efaa383c534d8b989ac1082e1.png

Link to postu

Może to Ci pomoże - ostatnio odkryłem taką zależność w szablonach aukcji z poziomu Sello, że jak chcesz wystawić aukcję jako sklep to najpierw musisz ustawić konto sklepowe i dopiero wtedy pojawia się do wyboru opcja sklepu. Jak jest wybrane konto sklepowe "(brak)" to opcja sklepu w ogóle nie jest dostępna. Czyli jest jakaś zależność pomiędzy kontrolką konta i formy sprzedaży.

 

I ostatnio Bartek wspominał jeszcze o tym:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=8329.msg53670#msg53670

Ponoć ważne ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...