Skocz do zawartości

Sello 1.19 - nie pobiera formularzy i wpłat

Polecane posty

Nie ruszyło

 

facebok:

Mamy obecnie problem z niektórymi metodami. Objawia się on tym, że zwracają one błąd ERR_INTERNAL_REQUEST_ERROR. Pracujemy już nad usunięciem tego problemu.

Jednocześnie, jeśli dotyka Cię ten problem, podaj nam informację z jakiego klucza API korzystasz. Oczywiście pamiętaj, by nie podawać go tutaj publicznie - wystarczy, że wskażesz swój login Allegro, do którego jest on przypisany.

Lubię to!  Komentarz 

Udostępnij

Najnowsze

 

Lubię to! · Odpowiedz · 25 min

Filip Wolinski

Zatem z powodu trwającego już 2 dni opóźnienia w powiadamiania o wpłatach i tym samym trwającego już 2 dni opóźnienia w wysyłkach - zawiadamiam o odebraniu Waszej firmie oznaczenia "STANDARD ALLEGRO". Proszę więcej się tym znakiem nie posługiwać!

Link to postu

Witam,

 

Mam problem z sello. Nie pobiera mi niektórych transakcji. W poniedziałek miałem jeden taki przypadek na 50 paczek, dziś zauważyłem kolejny zakup z wczoraj, który sello mi nie pobrał. Ciekawe ile jeszcze nie pobrało, tych których nie zauważyłem. Tak nie może być, zaczyna mnie dobijać ten program. Klient czeka tydzień na przesyłkę, która dawno powinna być wysłana. Kiedyś już kilka razy miałem taki sam przypadek. Miałem jeszcze trochę inny problem w tamtym tygodniu. Sello pobrało mi dwie stare transakcje, które już są dawno opłacone i wysłane. Pokazały się drugi raz jako nowe, opłacone transakcje. Okazało się, że takie paczki były już robione i wysłane. Gdzie szukać problemu z pobieranie transakcji?

 

edit.

Rano zrobiłem aktualizację sello i nadal nie widzę transakcji, która powinna się pojawić.

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

 

Link to postu

Witam,

 

Mam problem z sello. Nie pobiera mi niektórych transakcji. W poniedziałek miałem jeden taki przypadek na 50 paczek, dziś zauważyłem kolejny zakup z wczoraj, który sello mi nie pobrał. Ciekawe ile jeszcze nie pobrało, tych których nie zauważyłem. Tak nie może być, zaczyna mnie dobijać ten program. Klient czeka tydzień na przesyłkę, która dawno powinna być wysłana. Kiedyś już kilka razy miałem taki sam przypadek. Miałem jeszcze trochę inny problem w tamtym tygodniu. Sello pobrało mi dwie stare transakcje, które już są dawno opłacone i wysłane. Pokazały się drugi raz jako nowe, opłacone transakcje. Okazało się, że takie paczki były już robione i wysłane. Gdzie szukać problemu z pobieranie transakcji?

 

edit.

Rano zrobiłem aktualizację sello i nadal nie widzę transakcji, która powinna się pojawić.

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

 

 

Przeczytaj ten wątek od początku - wszystko zostało powiedziane w zakresie przyczyn takiej sytuacji.

Link to postu

Mam problem z sello. Nie pobiera mi niektórych transakcji. W poniedziałek miałem jeden taki przypadek na 50 paczek, dziś zauważyłem kolejny zakup z wczoraj, który sello mi nie pobrał. Ciekawe ile jeszcze nie pobrało, tych których nie zauważyłem.....

Miałem jeszcze trochę inny problem w tamtym tygodniu. Sello pobrało mi dwie stare transakcje, które już są dawno opłacone i wysłane. Pokazały się drugi raz jako nowe, opłacone transakcje. Okazało się, że takie paczki były już robione i wysłane. Gdzie szukać problemu z pobieranie transakcji?

 

Obecnie występują problemy z webAPI Allegro co m.in objawia się tym, że u niektórych nie pobiera formularzy.

Natomiast Twój problem prawdopodobnie polega na błędnym wyświetlaniu ofert kupujących bezpośrednio na stronie aukcji.

Na to niestety nie ma 100% rozwiązania ale możemy takie aukcje wykryć i dość szybko reagować np. korzystając z zapytania SQL https://forum.sello.pl/index.php?topic=8437.msg54725#msg54725

 

Pamiętaj że jeżeli decydujesz się na ręczne dodanie brakującego towaru do transakcji, to tak czy inaczej ta prawidłowa brakująca transakcja kiedyś się pojawi (np. wskutek zakończenia aukcji lub "odświeżona" przez kolejny zakup).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...