Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Radek A

Użytkownik
 • Ilość treści

  283
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. U mnie występuje ten sam problem...
 2. Jak w załączniku, sporadycznie, ale jednak. Zawiesza się na serwerze i dopóki nikt nie kliknie "zamknij program" to nie pobiera transakcji i nie obsługuje aukcji. Problem z bazą? Jak to zdiagnozować?
 3. Coś trzeba zaznaczać w transakcjach tworzonych ręcznie?
 4. O DPD chodzi (nie Inpost) i w ustawieniach nic takiego nie widzę...
 5. Korzystamy z narzędzia SmartBL do nadawania paczek DPD, problem w tym, że część z nich jest z Allegro, a część ze sklepu on-line lub też zam. telefonicznych. Wszystkie realizujemy przez Sello, może więc warto w Sello dodać opcję owego tajemniczego znacznika?
 6. Jak automatycznie czyścić błędy paczek do wysłania transakcji dodanych ręcznie
 7. To wiem, ale później był @ z info, ze jeśli nic nie zrobię to zostanie tak jak było...
 8. Zrobione! Zassało, ale czemu powiązane było "DPD Allegro" tego nie wiem, allegro pewnie samych nas przepisało i to w dodatku naliczyli nam kilkanaście opłat po 11,99zł
 9. Błąd wskazuje na jakąś zmianę form dostawy DPD; Ponowne pobieranie zamówienia ".........7" użytkownika "Client:432......." z konta A..... na Allegro.pl: Brak powiązania dostawy Allegro o nazwie: "Kurier DPD pobranie" Dodaj odpowiednie powiązanie dostawy Sello z dostawą Allegro w ADMINISTRACJA > SŁOWNIKI > Wysyłka towarów - Sposoby wysyłki towarów, aby móc zapisać lub zaktualizować transakcję.
 10. U mnie to samo! Klienci sami dzwonią i piszą, że coś zamawiali i nie dostali! HELP!
 11. Ktoś już miał taki błąd? Połowy paczek nie chce zrobić?
 12. U mnie problem tymczasowo ustał, pozamykałem trochę okien w mozzili, teraz obciążenie pamięci jest na poziomie 76%. U mnie procek i3-4170 RAM 8GB Win 8 SQL darmowy Baza Subiekt 3,41GB Baza Sello 6,15GB 3 stanowiska klienckie połączone po IP
×