Skocz do zawartości

Brak logowania, błędy przy wystawianiu dokumentów / synchronizacji towarów

Polecane posty

Problem

Ok kilku dni mam problem ze synchronizacją towarów - sello zawiesza się podczas tej czynności. Niestety nie działa raport błędów - widzę że jakieś błędy są, ale po otwarciu okna z raportem nie widzę żadnego komunikatu/ nie mogę kliknąć w pokaż pełny log.

Podczas drukowania dokumentów są one wysyłane do subiekta, drukują się na drukarce fiskalnej, ale w pewnym momencie sello zawiesza się - dokumenty w sello nie pozwiązują się z transakcjami.

 

Co już robiłem:

Próby zalogowania na różnych użytkowników, uruchamianie jako administrator, rozłączanie i ponowne podłączenie bazy subiekta.

 

Proszę o podpowiedź co jeszcze mogę zrobić

Link to postu

raporty działają do momentu dodawania dokumentów do transakcji - później nie mam tam już wglądu żadnego. Nie wiem jak sprawdzić rozmiar bazy - mamy tam ok 15tys klientów. Dodam że z tej samej instalacji sello obsługujemy jeszcze 2 konta (używamy plików .xml - łączymy się z innymi bazami) więc być może faktycznie coś jest nie tak z tą jedną bazą danych...

 

Z drugiej jednak strony zarówno w sello jak i w subiekcie mogę przeglądać wszystkie informacje. 

 

Jeszcze jedno - kiedy klikam "dokument końcowy" mogę go utworzyć i powiąże się on w sello jednak po chwili podczas aktualizacji towarów sello zawiesza się

 

W jaki sposób mogę to sprawdzić co jesz przyczyną?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...