Skocz do zawartości

Brak opisu aukcji dla ebay

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem, w przygotowywanych aukcjach ebay nie pojawia mi się opis z Subiekta GT z kartoteki magazynowej - opis - pełna charakterystyka pozycji. Dla aukcji Allegro z tym samym artykułem - opis jest bezproblemowo. W Sello, w administracja - zewnętrzny system sprzedaży - towary - ustawiłem źródło na pełną charakterystykę towaru oraz pobieraj przy każdej synchronizacji jeżeli nastąpiły zmiany w zewnętrznym systemie sprzedaży - ale to nic nie dało, w dalszym ciągu nie pojawia mi się opis. Bardzo proszę o jakieś rady, wskazówki... Z góry dziękuję,

 

Darek, Bielsko-Biała

Link to postu

Niestety wszelkie działania nie przynoszą pozytywnych rezultatów... :(

Jak już wchodzę w przygotowaną aukcję w której brakuje tylko opisu, otwieram zakładkę Opis i u góry z lewej strony jest zakładka z listą rozwijalną Źródło opisu i tam nic nie da się zrobić, bo jest zablokowana na stałe opcja: Opis własny (z możliwością edycji)...

 

Nie wiem co dalej robić, żeby opis z pełnej charakterystyki pozycji z Subiekta GT był widoczny 1:1 jako opis aukcji w Sello...

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ta opcja nie ma tutaj znaczenia - jest ona dostępna tylko dla szablonu aukcji i dotyczy źródła pobierania szablonu opisu dla aukcji, nie zaś samego opisu towaru.

 

Opis z pełnej charakterystyki jest dostępny pod tagiem [Towar::Opis] po lewej stronie. Proszę kliknąć w niego dwa razy - czy opis pojawia się wtedy na aukcji?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...