Skocz do zawartości

K-EX wydruk listu przewozowego błąd 0x80004005

Polecane posty

Dzisiaj na jednej ze stacji podczas próby wygenerowania listu przewozowego zaczął występować taki błąd:

"Podczas drukowania wystąpił błąd:

Przetwarzanie zewnętrznych wydruków nie powiodło się:

Nie można wykonać wydruku dla przesyłki [xxx](0x80004005)"

 

Występuje to na jednej tylko stacji na której dzień wcześniej została zainstalowana drukarka termiczna do etykiet. Co ciekawsze na kilkadziesiąt sprawdzonych paczek jedna generuje list poprawnie.

 

 

Link to postu

ja z k-exem mam taki problem z etykietami że mimo że w ustawieniach wydruku etykiety mam ustawiony domyślmy wydruk na zebrze to mimo tego jak daje do druki do paczki to moje ustawienia domyślne są pomijane i drukuje na drukarce domyślanej z systemu

 

za każdym razem muszę w opcjach wydruku dokumentów ręcznie wybierać ponownie zebre

 

Link to postu

Witam

w administracja > słowniki > wydruki > KEX etykieta adresowa ustawiona drukarka zebra i ptaszek w domyślnie zaznaczony ...

 

w konfiguracji kex w słowniku > wydruki towarów - sposób wysyłki ustawimy format wydruku zebra

 

a jak drukuje paczki > druki do paczki to jak dam drukuj drukuje mi na domyślnej systemowej i zawsze przed wydrukiem muszę dokonać wyboru na zebre

 

win7Pro sello+subiekt jedno stanowisko

 

Link to postu

Potwierdzam, to od zawsze drukowało się na domyślnej systemowej z pominięciem ustawień

 

Ja miałem na pulpicie dwa pliki skryptu .vbs i jednym kliknięciem zmieniałem domyślną drukarkę:

 

Set polaczenie = WScript.CreateObject("WScript.Network") 
NazwaDrukarki = "ZDesigner GK420d" 
polaczenie.SetDefaultPrinter NazwaDrukarki

 

Set polaczenie = WScript.CreateObject("WScript.Network") 
NazwaDrukarki = "HP LaserJet 4000" 
polaczenie.SetDefaultPrinter NazwaDrukarki

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...