Skocz do zawartości

Allegro InPost Kurier

Polecane posty

 

Jakie są Wasze odczucia odnośnie jakości usług InPost Kurier ?

 

Czy paczki dochodzą na drugi dzień, czy różnie ?

 

Obecnie korzystam z DPD i tu nie ma żadnych problemów, ale propozycja Allegro InPost Kurier jest kusząca i to z kilku względów, np. z powodu możliwości nadawania w paczkomacie, co byłoby dla mnie bardzo wygodne.

 

No ale jeżeli taki kurier będzie szedł tyle co Poleocny InPostu, to raczej zysk będzie niewielki, bo klienci będą do mnie z mordą wydzwaniać.

 

Jak oceniacie te usługi ?

Link to postu

Na chwilę obecną... u Nas odpadają gdyż Kurier po paczki może przyjeżdżać o godzinie 14.00 :). Czyli w momencie zakończenia procesowania przyjmowania zamówień z tego dnia.

 

Usług mają coraz więcej, ilość kurierów i flota się nie zwiększa, to musi się zaraz zablokować, niestety.

 

Nie wystarczy dać dobrą cenę, trzeba jeszcze wykonać usługę według standardów obowiązujących na rynku, chyba że ecommerce przestawi się na procesowanie zamówień / paczek na drugą zmianę a raczej trzecią zmianę ;-)

Link to postu

Dzięki.

Tak właśnie się obawiałem, że bardziej z jakością pójdą w stronę poleconego, a nie paczkomatów.

 

A szkoda.

 

A nawiązując do poleconych, dzisiaj nadawałem moje polecone w punkcie, a Pani mi mówi, że kurier od paczek już był, ale on nie bierze listów, a ten od listów przychodzi pózniej, ale jak jest dużo listów to nie bierze, bo nie ma samochodu.

::)

 

Już sam nie wiem co o tym myśleć..... :-X

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...