Skocz do zawartości

Problem z wystawianiem aukcji

Polecane posty

Witam,

niestety mam dość duży problem z wystawianiem aukcji, ponieważ przy tworzeniu nowej aukcji lub powielaniu starej i przerabianiu jej na coś innego, bardzo często w momencie wystawienia aukcji okazuje się, że zmiany nie zostały zapisane i na przykład wystawia się stary przedmiot lub pusta aukcja. Czasami zdarza się nawet, że produkt wystawia się z wyróżnieniem pomimo, że było ono odznaczane. Proszę o informację w jaki sposób można sobie z tym poradzić aby zniwelować takie błędy podczas wystawiania, bo praktycznie za każdym razem musimy wchodzić w aukcję i sprawdzać czy się prawidłowo wystawiła.

 

Wersja sello to 1.19.1.2173

 

Pozdrawiam

Link to postu

Ustawiam wszystko w aukcji, robię zapisz. Nie wchodzę już w aukcję ale widzę na pasku czy jest WM czy samo M czyli niby jest ok. Wysyłam aukcję i potrafi być wyróżniona ale częściej się zdarza, że wystawia się aukcja z której produkt był powielany i modyfikowany lub wystawia się pusta jeśli tworzyłem ją całkowicie od nowa.

 

Link to postu

Trochę mi trudno uwierzyć, że tak się dzieje z powodu Sello. Jeśli aukcja ma ustawione M to raczej wyśle M. Podobnie z podpiętym towarem czy opisem. Nie ma fizycznego powiązania pomiędzy starą aukcją a tą nową, zmodyfikowaną. Nowa aukcja to nowa aukcja i do serwisu są wysyłane dane tylko z tej konkretnej aukcji.

 

Jeśli problem jest w miarę powtarzalny można spróbować włączyć logowanie przed wysyłaniem aukcji i w razie wystąpienia problemu podesłać nam logi do analizy.

 

Upewniłbym się również czy te aukcje to nie są jakieś aukcje wznowione przez serwis aukcyjny lub jakieś inne oprogramowanie (bywały przypadki, że jakiś włączony testowo software typu sklep internetowy wysyłał aukcje pomimo wyłączenia tej usługi).

 

W Sello powinno być to wtedy widoczne jako dodatkowe aukcje powielone w trwających - po pobraniu aukcji oczywiście.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...