Skocz do zawartości

Subiekt GT czy Nexo?

Polecane posty

witajcie,

Przymierzam się do automatyzacji w firmie :)

Działamy na Subiekcie GT, chcialbym połączyć subiekta z kontami na allegro i ebay + sklep.

 

Czy sensownym jest w tej chwili migracja z Subiekta GT do NEXO? Jeszcze przed połączeniem z Sello?

 

Pytam, bo będę dopiero łączył subiekta poprzez z sello z moimi kontami na allegro, ebayu

 

Pytam, bo piszecie ze Nexo ma lepsza funkcjonalnosc od GT. Ja 99% sprzedaży robie w internecie.

 

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Marcin Bryś

Link to postu

witajcie,

Przymierzam się do automatyzacji w firmie :)

Działamy na Subiekcie GT, chcialbym połączyć subiekta z kontami na allegro i ebay + sklep.

 

Czy sensownym jest w tej chwili migracja z Subiekta GT do NEXO? Jeszcze przed połączeniem z Sello?

 

Pytam, bo będę dopiero łączył subiekta poprzez z sello z moimi kontami na allegro, ebayu

 

Pytam, bo piszecie ze Nexo ma lepsza funkcjonalnosc od GT. Ja 99% sprzedaży robie w internecie.

 

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Marcin Bryś

 

Subiekt Nexo jest w wielu miejscach nowocześniejszy i przyjemniejszy (jak się go nauczysz, a to zawsze trochę trwa przy nowych programach), ale niestety nie dotyczy to współpracy z Sello - tutaj wygrywa GT... (wg mojej oceny).

Link to postu

Dzieki za odp.

Rozumiem, że Ty korzystasz z Nexo równolegle z GT - z którym masz połączenie z Sello?

 

Czyli w tej chwili jednak pozostaje przy GT :)

Tak, korzystam z obu i na obu jest Sello. Oba działają, więc to nie jest tak, że z Nexo się nie da. Poza tym dla mnie na jednym komputerze jest łatwiej mieć różne Subiekty (wizualnie). Oba spełniają swoje funkcje z Sello, tylko z Nexo trzeba się bardziej napracować (główny problem to fakt, że jeśli nie masz kupionego towaru to musisz i tak go wprowadzić do nexo, żeby wystawić dokument końcowy z Sello bo nie ma okna, w którym możesz zaznaczyć z poziomu sello, że odkładasz skutek magazynowy / nie zaksięgujesz też wpłaty za poziomu sello - to wymusza ręczną robótkę).

 

Ale to moje zdanie, może niech też inni się wypowiedzą.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...