Skocz do zawartości

Zawieszanie Sello w czasie odpowiedzi na wiadomość

Polecane posty

Zdarza mi się że kliknięcie odpowiedzi do wiadomości mailowej skutkuje zawieszeniem programu. Nie jest do może nagminne ale zdarza się co jakiś czas że gdy kliknę odpowiedź program wczyta okno w które załaduje wiadomość dotychczasową. Czasem zdążę napisać jakieś słowo a czasem nawet nie i program przestaje odpowiadać. Jednak kiedy otworzy się okno odpowiedzi i szybko zaznaczę całą wiadomość i usunę to program się nie zawiesza.

 

Kolejnym problemem jeżeli chodzi o maile jest odpowiedź również na inne wiadomości które w czasie odczytywania pokazują się dobrze jednak po kliknięciu odpowiedź ładuje się okno gdzie wiadomość jest rozbita wręcz każde słowo w oddzielnej linijce i dodatkowo pokazują się jakieś znaczniki html oraz kiedy chcę odpisać w takim oknie każde moje słowo również ląduje w oddzielnej linii (po naciśnięciu spacji po słowie kursor przeskakuje do następnej linii).

Link to postu

Pierwszy problem rozwiązany. Rzeczywiście wyłączenie sprawdzania pisowni pomogło i program już się nie zawiesza. Swoją drogą ciekawe co powoduje taki stan rzeczy że jak już ma się zawiesić to tylko przy konkretnej wiadomości. Za każdym razem kiedy chce na nią odpowiedzieć i coś napisać się zawiesza a przy innej już nie.

Jak trafi mi się mail który powoduje to rozdzielanie tekstu na wiersze to podeślę do analizy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...