Skocz do zawartości

jak ustawić pobieranie danych o określonej godzinie?

Polecane posty

Dzień dobry,

 

Mam bardzo palący problem do rozwiązania. Jak ustawić pobieranie danych o określonej godzinie? Pełne dane pobierają mi się ok 3 godzin.

Po przyjściu do pracy aby cokolwiek zrobić muszę czekać aż dane się ściągną.

Chciałbym ustawić pobieranie z automatu na serwerze o np 3 w nocy, jak tego dokonać.

Jakie piękne będzie życie jak ktoś mi podpowie.

 

pozdrawiam

Michał

Link to postu

Dzień dobry,

 

Mam bardzo palący problem do rozwiązania. Jak ustawić pobieranie danych o określonej godzinie? Pełne dane pobierają mi się ok 3 godzin.

Po przyjściu do pracy aby cokolwiek zrobić muszę czekać aż dane się ściągną.

Chciałbym ustawić pobieranie z automatu na serwerze o np 3 w nocy, jak tego dokonać.

Jakie piękne będzie życie jak ktoś mi podpowie.

 

pozdrawiam

Michał

 

Być może w upiększeniu Twojego życia powinna pomóc zakładka i opcje w niej:

administracja > parametry > parametry wysyłania i odbierania > transkacje > pobieraj pełne dane co... pobrań

Pewnie lepiej i pewniej było by ustawić harmonogram w windowsie, ale to może ktoś bardziej obeznany podpowie jak je napisać...

:)

 

Link to postu

Tak, wiem jest informacja dotycząca pobierania co określoną ilość minut.

A czy jest możliwość wpisania określonych godzin?

Nie mogę ustawić pobierania co identyczny okres czasu. Potrzebuję ustawić pobieranie o 19.00 i 0 3.00 w nocy jak to zrobić. Muszę ustawić pobieranie w takich godzinach, przy których nikogo nie ma przy sello. Podczas pobierania, które trwa prawie 4 godziny, nie da się pracować.

 

Pozdrawiam

Michał

Link to postu

Ustawiasz w harmonogramie włączanie Sello na użytkowniku synchronizującym na określoną godzinę i jak Sello się włączy i zaloguje na tego użytkownika to od razu startuje synchronizacja. Oczywiście wg ustawionych w Sello parametrów synchronizacji czyli pełne dane lub na podstawie dziennika i tylko jednym użytkowniku synchronizującym wg Poradnika od instalacji Sello do pierwszej paczki...

 

I o jakim pobieraniu piszesz (pełnym czy na podstawie dziennika) bo pobieranie danych 4 godziny to jest dla kilku tysięcy transakcji (na podstawie dziennika bo pełne to tylko na wyjątkowe sytuacje) i ostatniej wersji Sello ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...