Skocz do zawartości

Nowe zasady dodawania miniaturek

Polecane posty

Proszę Pań i Panów,

Allegro weszło po prostu na dropshipping ;P

15 lat temu korzystaliśmy z usług tego portalu, teraz Allegro korzysta z naszych usług.

Dostarczamy tylko towar do klientów Allegro, jako magazynierzy.

A że musimy wystawić dokument sprzedaży, kogo to też obchodzi, to my musimy.

Za rok, jak już będzie obowiązkowy nowy szablon, to i następnym krokiem będzie niewidoczny login na aukcji i dane firmy :D

Jak Allegro nie chce korzystać z jakiegoś magazynu (z jakiejś "firmy") to nie chce i co zrobisz.

 

 

 

 

W takim to idzie kierunku.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Brak miniaturek problemy cd.

 

Po zainstalowaniu ostatniej Bety zgłupiały mi cenniki w kilku aukcjach, a Sello za nic w świecie nie chciało tych cen poprawić. Dopiero po dogłębnej analizie stwierdziłem, że to... konkurencja buchnęła mi miniaturki, i te aukcje w ogóle nie są moje ... ehhh

 

 

A Allegro liczy kasę.

A jak poradziłeś sobie z kradzionymi zdjęciami? Ja chyba zacznę toczyć walkę. Jeżeli sąd przyzna 10zł za zdjęcie a ktoś skradł ich 30 to już są 3 stówki.

Zauważyłem że wszyscy "nowi" co pchają się na allegro kradną zdjęcia.Czasami wystarczy postraszyć.

Czekam na kolejną odpowiedz od allegro. Niektórzy są tak perfidni że zmieniają odcienie na zdjęciach tak żeby się nie rzuciły w oczy mocno.

Link to postu

Brak miniaturek problemy cd.

 

Po zainstalowaniu ostatniej Bety zgłupiały mi cenniki w kilku aukcjach, a Sello za nic w świecie nie chciało tych cen poprawić. Dopiero po dogłębnej analizie stwierdziłem, że to... konkurencja buchnęła mi miniaturki, i te aukcje w ogóle nie są moje ... ehhh

 

 

A Allegro liczy kasę.

A jak poradziłeś sobie z kradzionymi zdjęciami? Ja chyba zacznę toczyć walkę. Jeżeli sąd przyzna 10zł za zdjęcie a ktoś skradł ich 30 to już są 3 stówki.

Zauważyłem że wszyscy "nowi" co pchają się na allegro kradną zdjęcia.Czasami wystarczy postraszyć.

Czekam na kolejną odpowiedz od allegro. Niektórzy są tak perfidni że zmieniają odcienie na zdjęciach tak żeby się nie rzuciły w oczy mocno.

 

Ja robię tylko 1 telefon z informacją że ukradli zdjęcia i wysyłam wezwanie przedsądowe na kwotę 120 tys zł - prawa do zdjęcia kosztują :) Jak narazie nikt nie robi problemów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...