Skocz do zawartości

sprzedaż na kasie fiskalnej

Polecane posty

Witam, otwieram nowy sklepik i chcę w nim pohandlować na allegro.

W odróżnieniu do drugiego sklepu na którym już rok czasu sprzedaję na allegro w tym nowym mam kasę fiskalną i tutaj już mam problem z pracą z subiektem - ale to nie to forum:).

 

Chciałem kilka porad usłyszeć od osób używających sello, subiekta gt oraz rejestrujących sprzedaż na kasie fiskalnej.

 

Jak wybijacie paragony rozumiem że nie da się kliknąć dokument końcowy,ręcznie każdy towar przez czytnik kodów?:)

 

Co z kosztami wysyłki, mam założyć kartotekę wysyłki jak towar i dodać do magazynu? Wysłać do drukarki jako towar?

 

Są jakieś ważne rzeczy na które mam zwrócić uwagę? Mile widziane uwagi i propozycję.

 

pozdrawiam

 

Link to postu

Na pytania odnośnie nabijania i kosztami wysyłki już mam problem rozstrzygnięty i przyjąłem już metodę.

 

Przykre że nikt nie pofatygował się i napisał, bo nie wierzę że niema nikogo tutaj kto korzysta z subiekta sello i kasy fiskalnej jednocześnie:(

 

BTW jak służe pomocą zawsze na tyle ile mogę.

 

Alwin słusznie zauważył, że zapewne tutaj nie ma ... nikogo, kto używa kasy fiskalnej, stąd ten brak odpowiedzi.

 

Osobiście nie umiem się odnieść do poruszonego problemu.

Link to postu

Witam

ja niestety pracuje na kasie i faktycznie masakra i zero kontroli stany w subiekcie nie realne (całe szczęście że jestem sam i pilnuje)

sello powiązane z subiektem tylko do fv (idą z automatu) przyjemność i komfort pracy

na kasie indeksy towarów tak powpisywałem jak w subiekcie by nie szukać

transport mam ustawiony na pierwszym miejscu

 

drukarkę od jakiegoś czasu mam wpisana jako zakup priorytetowy (posnet thermal xl) choć ostatnio obiło mi się o uszy że ministerstwo finansów coś planuje w sprawie zmiany i wprowadzenia fiskalizacji elektronicznej (paragony na @ lub tel)

 

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/955606,e-paragon-tylko-w-sieci.html

Link to postu

drukarkę od jakiegoś czasu mam wpisana jako zakup priorytetowy (posnet thermal xl) choć ostatnio obiło mi się o uszy że ministerstwo finansów coś planuje w sprawie zmiany i wprowadzenia fiskalizacji elektronicznej (paragony na @ lub tel)

 

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/955606,e-paragon-tylko-w-sieci.html

 

Zgadza się, idą zmiany. Sprzedawcy drukarek fiskalnych twierdzą, że trzeba będzie u nich powymieniać wszystkie dotychczasowe drukarki na nowe E-drukarki, ale ja nie mogę aż uwierzyć, przecież można by dorobić jakieś E-moduły do istniejących drukarek, jak zwykle Fiskus kręci jak chce, wtórują mu serwisy drukarek nakręcając sobie popyt, a jak klient planuje zakup drukarki to faktycznie jest zdezorientowany i nie wiadomo co robić.

Link to postu

dzięki za odpowiedź, narazie popracuje na kasie bo nie wiem jak to będzie funkcjonowało na dłuższą metę.

 

Również słyszałem że idą zmiany odnośnie wysyłania sprawozdań co dziennie do US ze sprzedaży przez kasę fiskalną ale to nie będzie teraz tylko dopiero ustawa ma wejść i jeszcze będzie czas na dostosowanie także pewnie ze dwa lata jeszcze:)

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...