Skocz do zawartości

Kilka problemów: autokompletowanie, shoper faktury, wagi, zmiana cen

Polecane posty

Dzień dobry,

 

Użytkuję kilka miesięcy Sello i mam kilka pytań/problemów:

 

1. Planuję wdrożyć komplety do subiekta, czyli montuję i rozmontowuję ręcznie czego chcę uniknąć, więc szukam programu do auto kompletowania - sprawdza się przy np 20 dokumentach drukowanych zbiorczo? Jaki program polecacie?

 

1a. Przy zbiorczym wystawianiu dokumentów końcowych sello pięknie pomija dokumenty, których nie może wystawić np braki w magazynie. Macie sposób?

 

2. Korzystam ze sklepu shoper, czyli pobiera zamówienia shop manager, wrzuca do subiekta, który wrzuca do sello. Subiekt i sello nie dostają informacji nawet jak klient wpisze NIP czy ma być faktury czy paragon. Ktoś ma rozwiązanie?

 

2a, W sklepie shoper mam wysyłkę darmową od 300 zł. Do 300 zł zakupy są ok, bo liczy koszt przesyłki, ponad 300 zł dodaje mi też koszt wysyłki z kwotą 0 zł, czyli dokument nie drukuję się.

 

3. Czy jeżeli dodam wagi do wszystkich produktów i np sello przy transakcji policzy mi np 40 kg czy automatycznie rozbiję mi na dwie paczki do serwisu kurierskiego? Obecnie mam GLS-ADE.

 

4. Zmieniam ręcznie na allegro ceny produktu na aukcjach kupionych, jak zrobić żeby sello widziało nowe ceny? Mam faktycznie starszą wersje sello, czy jest to już w 100% usprawnione w nowej wersji?

 

Na koniec dodam, że szukam kogoś z Warszawy lub okolic na kilka godzin do aktualizacji sello i sprawdzenia konfiguracji.

 

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Link to postu

1a. W takim wypadku trzeba obsłużyć sytuację ręcznie tworząc dokument i ustawiając odpowiednio do potrzeb skutek magazynowy.

 

2. Tutaj chyba bardziej pomocny byłby kontakt z autorem synchronizatora pomiędzy Shoperem a Subiektem. Ewentualnie, może ktoś z użytkowników na sprawdzone rozwiązanie.

 

4. Konieczna jest aktualizacja minimum do wersji 1.20.1 gdzie była poprawka tego problemu.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...