Skocz do zawartości

Komentarze do transakcji anulowanych

Polecane posty

Kiedyś już mi się to zdarzyło - i od tego czasu zanim wyślę komentarze to je przeglądam. Dzisiaj udało mi przyłapać sello na próbie wystawienia komentarza do anulowanej transakcji. Czym to może być spowodowane? Czy źle coś ustawiam? A może to luka w logice komentarzy automatycznych?

SELLO-komentarze-do-anulowanych.jpg.20213d121b2ecd5cb755aad368c7192b.jpg

Link to postu

Wg mnie transakcja anulowana nie powinna być widoczna na liście komentarzy do wystawienia, bez względu jaki/czy wystawiono komentarz. Jest to błąd powodujący, że (ufając automatowi) wystawimy pozytywa komuś, kto nie wywiązał się z transakcji.

 

Widoczna być powinna, bo jak dostaniesz negatywa to chciałbyś go widzieć czego dotyczy, poza tym są różne sytuacje np. z Twojej winy (brak towaru) lub sytuacje wyjątkowe.

 

Tak więc rozwiązania są dwa:

1. raz na jakiś czas wchodzisz w transakcje,  zmianami zbiorczymi ustawiasz np. "Nie wystawiaj komentarza"

2. Poprosić TS, aby dorobili w parametrach, tak aby z automatu samo się ustawiało gdy transakcję anulujemy.

Link to postu

Wg mnie transakcja anulowana nie powinna być widoczna na liście komentarzy do wystawienia, bez względu jaki/czy wystawiono komentarz. Jest to błąd powodujący, że (ufając automatowi) wystawimy pozytywa komuś, kto nie wywiązał się z transakcji.

 

Widoczna być powinna, bo jak dostaniesz negatywa to chciałbyś go widzieć czego dotyczy, poza tym są różne sytuacje np. z Twojej winy (brak towaru) lub sytuacje wyjątkowe.

 

Tak więc rozwiązania są dwa:

1. raz na jakiś czas wchodzisz w transakcje,  zmianami zbiorczymi ustawiasz np. "Nie wystawiaj komentarza"

2. Poprosić TS, aby dorobili w parametrach, tak aby z automatu samo się ustawiało gdy transakcję anulujemy.

 

Jak chcę zobaczyć negatywa to sobie przełączę u góry filtr i go zobaczę. Generalnie chodzi o to, żeby znacznik 'anulowana' nie pozwalał automatowi 'pozytyw za pozytyw' wystawić komentarza automatycznie. Aktualnie mamy automat, który trzeba kontrolować.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...