Skocz do zawartości

Kolektor danych subiekt gt zmiana lokalizacji

Polecane posty

U nas jest 8 kolektorów, wszystko działa w oparciu o program upster gt - tam też mamy wysyłkę paczek, kompletacje zamówienia, ściezki do magazynu, inwentaryzacje, FZ, dostawy itd. Nie jest to tanie ok. 700 zł kosztuje licencja na 1 kolektor na rok, ale pomaga. Daj znać jakbyś chciał więcej info robię wdrożenia tego programu od czasu do czasu i działa to dosyć fajnie ;)

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Dzień dobry!

Chciałem dopytać o ten UpsterGT - rozumiem, że wdraża to Sello? To ich rozwiązanie czy element Subiekta? (chodzi mi o konieczność integracji)

Ile czasu trwa wdrożenie? Czy kupując to teraz jest szansa wyrobić sie przed listopadem?

Jakie są koszty poza kosztami licencji?

Czy jest prowadzona analiza przedwdrożeniowa czy tez można kupić as-is?

 

dziękuję z góry!

m

Link to postu

Dzień dobry!

Chciałem dopytać o ten UpsterGT - rozumiem, że wdraża to Sello? To ich rozwiązanie czy element Subiekta? (chodzi mi o konieczność integracji)

Ile czasu trwa wdrożenie? Czy kupując to teraz jest szansa wyrobić sie przed listopadem?

Jakie są koszty poza kosztami licencji?

Czy jest prowadzona analiza przedwdrożeniowa czy tez można kupić as-is?

 

dziękuję z góry!

m

 

Dokładnie jak mówi Bartek, samo wdrożenie programu to nie jest takie hopsiup - do inwentaryzacji wystarczy, ale tam są też bardziej zaawansowane funkcje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...