Skocz do zawartości

Szablon wiadomości Wysyłka Towaru miesza transakcje.

Polecane posty

Witam otóż mam taki problem.

Dostaję wiadomość że użytkownik taki i taki wybrał sposób dostawy itp. i chcę mu wysłać wiadomość z szablonu gdzie automatycznie z transakcji wkleja mi zakupione produkty.

Ale gdy ktoś kupował już coś wcześniej szablon ten wkleja produkty z starych transakcji i trzeba wszystko wprowadzać na nowo jak w nowym jego zamówieniu. Podam przykład ktoś kupuje 3 cukierki, to jego pierwszy zakup i w szablonie się to pojawia. A ktoś kiedyś kupił 2 cukierki, teraz kupuje 5 cukierków i odpowiadając na jego zmówienie z 5 cukierkami w szablonie pojawia się te 2 cukierki co kiedyś kupił.

Dlaczego tak jest i jak to naprawić?

Link to postu

Wiadomości podpinają się pod najnowszą znalezioną w Sello transakcję, dodatkowo powinny uwzględniać również datę utworzenia transakcji.

 

Jeśli w Sello nie ma jeszcze tej nowej transakcji i daty zakupów nie są zbyt odległe to wiadomość podepnie się pod ostatnią istniejącą transakcje, czyli tą wcześniejszą.

Która wersja Sello jest używana?

Link to postu

Wiadomości podpinają się pod najnowszą znalezioną w Sello transakcję, dodatkowo powinny uwzględniać również datę utworzenia transakcji.

 

Tak to niestety nie działa. Wiadomości podpinają się pod pierwszą znalezioną (czyli tą najstarszą Sello najnowsze).

 

Co z obiecanymi datami utworzenia/modyfikacji transakcji ? https://forum.sello.pl/index.php?topic=7361.0

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...