Skocz do zawartości

problem; Microsoft Visual C++

Polecane posty

Cześć wszystkim,

notorycznie pojawia mi się problem widoczny w załączniku.

Przy wystawianiu aukcji, przy odbieraniu aukcji, podczas konwersji zamówień z Sello do Subiekta itd..

Sello od rana przeważnie pracuje około 2 godzin bez problemów, a potem wyłącza się co chwila, zacina itd.. Nie pomagają restarty programu jak i nawet systemu.

 

Abstrahując od wątku wczoraj miałem bardzo dziwną sytuację:

Sello wystawiło mi po 5 razy tę samą aukcję mimo, że nie było jej już w "Przygotowanych". W przygotowanych miałem aukcję "X", a mimo to Sello wysyłało mi kilkukrotnie aukcję "Y", której de facto nie było w Przygotowanych i która została wystawiona znacznie wcześniej.

Problem_Sello.png.9b2da3ed9c6b975124bd8d7e186f4e6f.png

Link to postu

Mało prawdopodobne wydaje się aby Sello samo wystawiło jakąś aukcję, której nie było w przygotowanych. Raczej obstawiałbym tutaj jakieś problemy po stronie serwisu. Ewentualnie opcja wysyłaj aukcje gdy gotowe być może zadziałała zbyt szybko jeśli jest włączona w Sello.

 

Co do samego błędu, czy w tym czasie została może uruchomiona jakaś aplikacja, która przez te dwie wcześniejsze godziny nie była używana?

Np. klawiatura ekranowa, panel ręcznego wpisywania tekstu itp.?

 

Proszę też zerknąć na LISTĘ PORAD p 1.6 e -> tam jest informacja co zrobić w przypadku nieoczekiwanych zamknięć programu.

 

Link to postu

Jeśli chodzi o błąd ze screena mam to samo. Czytałem już w innym poście że może to być problem z tagami aukcji, sprawdziłem i nie wykorzystuję takich tagów.

Ostatnio sello stało się mało stabilne...

 

 

// offtopic

 

Dodatkowo od tego tygodnia zaczął się kolejny błąd, wiadomo coś na ten temat ? 

 

euolkn.png

 

 

Link to postu

Uruchomiłem jako Administrator i nadal tego nie widzę.

Dziś dodatkowo doszedł mi kolejny błąd; podczas przenoszenia aukcji z Trwających do Przygotowanych żadna z aukcji nie chce przejść ponieważ wyskakuje "Błąd składniowy w poleceniu".

Generalnie muszę zauważyć, że wszystkie te problemy pojawiły się po aktualizacji Sello do 1.24.2. Wcześniej NIGDY nie miałem problemów z tym programem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...