Skocz do zawartości

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...

Podobnie jak w temacie wariantów ja bym chciał minimum wiedzieć, czy dana aukcja ma zestawy, czy nie.

 

Wystarczy mi, tylko pokazanie w gridzie flagi:

jest elementem zestawu / nie jest elementem zestawu

 

taki grid sobie szybko przefiltruję i porobię zestawy z tego, co jeszcze nie jest w zestawie.

Także, na początek moja powyższa propozycja, z czasem może coś więcej nam się wyklaruje, może multiselect i opcja "stwórz zestaw" czy jak, ale luzik czekamy na nowe opisy.

 

Ja bym sugestię HotKey zmodyfikował aby w Gridzie pokazywała się ilość podpiętych zestawów a nie tylko informacja jest/niema.

 

Bartku, czy jest szansa na zestawy w 1.26? (marzec? :-) )

 

U nas najwygodniej by było aby dało się utworzyć standardowe "zestawy" osobno. Np. BUTY_1 (zawiera np: Pastę, dodatkowe sznurówki), BUTY_2 (zawiera: Pastę, dodatkowe sznurówki i wkładki amortyzujące). A potem takie zestawy podpinać do aukcji albo przy wystawianiu (czyli gdzieś w szablonie zaznaczamy które mają się podpinać i z jakim rabatem), albo przez zmiany zbiorcze.

Link to postu
  • 11 miesięcy temu...

Witam,

Dodawanie aukcji z towarem z subiekta który jest kompletem przysparza dodatkowej pracy ponieważ do transakcji dot. tej aukcji przed zrobieniem dokumentu sprzedażowego trzeba w subiekcie zmontować komplet.

Czy dało by radę w sello zrobić zestawy w następujący sposób :

Podczas wystawiania aukcji wybieramy towar powiązany z subiekta nie jeden np. komplet ale kilka produktów bazowych (my potrzebujemy tworzyć takie zestawy z jednego rodzaju produktów).

Na transakcji dot. tej aukcji były by wybrane produkty bazowe z ceną za szt. (cena za zestaw 100% / ilość produktów bazowych = cena za sztukę).

Na liście magazynowej widniały by produkty bazowe w ilości jak w zdefiniowanym zestawie.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...