Skocz do zawartości

Sprawa sądowa przeciwko allegro

Polecane posty

Witam,

 

szukam osób które mają doświadczenie albo informacje albo wystąpiły do sądu przeciwko allegro.

 

Mam już kilkanaście różnych sytuacji z tym serwisem, gdzie pracownicy allegro w sporach z kupującym, zawsze stoją po stronie kupującego mimo iż ten nie ma racji, mimo przedstawienia przeze mnie mocnych dowodów, do których sami mają dostęp. Powyższe działanie nie dość że naraża mnie na straty finansowe, narusza mój wizerunek, ponieważ stawia mnie jako oszusta przed kupującym, którym nie jestem.

 

Ostatnio pracownik allegro przesadził w dyskusji, udzielając kupującemu rad prawnych wygrzebanych z google oraz przesyłając linki do stron z poza allegro z poradami dotyczącymi nieuczciwych sprzedawców.

 

Klient zakupił u mnie przedmiot od razu podając dane do faktury VAT na dane firmy (nazwa firma handlowa i aktywny NIP), teraz chce odstąpić od umowy w ramach ustawy o konsumentach. Zwrotu nie przyjęty ponieważ zakup nie był konsumencki. W sekcji zwroty mam informacje ze zwrotów od zakupów na firmę nie przyjmuje. Klient uparty, allegro oczywiście za klientem.

 

Mam już dość takich praktyk allegro, jest to kolejna sprawa gdzie to ja musze się tłumaczyć. Allegro ani jego pracownicy nie mają prawa udzielać rad prawnych, allegro też nie jest arbitrem w sporach, nie ma prawa ani kompetencji do rozstrzygania sporów.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...