Skocz do zawartości

W oczekiwaniu na aktualizację...

Polecane posty

Witam,

Czy stosując powiązania za pomocą kodów w starych opisach mogę bezpiecznie instalować wersję 1.25?

Kiedy mogę się spodziewać możliwości stosowania nowych opisów wiążąc produkty za pomocą kodu?

Czy w najbliższym czasie zostaną dodane funkcje kompaktujące bazę danych, usuwające treść maili?

I jeszcze dodatkowo, od kiedy będzie widać dokąd prowadzą linki w treści wiadomości?

 

Link to postu

Jeśli opisy są starego typu to mechanizm kodów nadal w nich działa. W nowych opisach chwilowo nie ma tych kodów, bo przypomnę - muszą one być widoczne w aukcji dla każdego.

 

W tej chwili nie mogę jeszcze określić kiedy taką funkcję dodamy, postaramy się dodać w najbliższym czasie.

 

Nie planujemy obecnie zmian dotyczących kompaktowania bazy ani podglądu linków.

Link to postu

Panie Bartku,

Wiem, że kody nie są potrzebne, gdy wystawia się produkty z sello, ale po tym jak po kilku latach czekania dostałem komunikat, że zaniechaliście wdrożenia automatycznego wznawiania aukcji.

Oprócz tego po 5 latach pracy na sello, gdzie allegro jest tylko jednym z kanałów dystrybucji, program działa tragicznie, nawet po czyszczeniu treści wiadomości, więc dodatkowe zapychanie go opisami aukcji nie raczej nie wchodzi w grę.

 

Mam wrażenie, że sello coraz gorzej sprawdza się w naszym przypadku, ale to kwestia kilku porzuconych pomysłów, które widocznie nie są istotne dla większości użytkowników.

Nawet ograniczając się do 5 stanowisk, sello generuje błędy w pracy, w postaci opóźnień w odświeżaniu treści, przeskakiwaniu zaznaczenia na listach, problemy z komunikacją poprzez bardzo niedopracowany moduł klienta pocztowego. 

 

Jakkolwiek myślę, że zostało tu więcej użytkowników z odpowiednim już stażem w sello, by czas pracy z tym programem był istotny dla komfortu (możliwości) pracy. Więc akurat plany prac nad automatycznym zmniejszaniem bazy, nie powinny być wrzucane na dno szuflady.

 

 

Link to postu

Fakty są takie, że cały poprzedni rok był przeznaczony na kolejne zmiany podyktowane serwisami. Tego typu zmiany utrudniają czy wręcz uniemożliwiają planowanie i realizację założonych wcześniej funkcji. Więc to nie jest tak, że coś porzucamy i ląduje na dnie szuflady - po prostu są konieczne do realizacji inne, nieprzewidziane zmiany. Te zmiany - choć czasami niezbyt duże pociągają z kolei konieczność modyfikacji starszych rozwiązań w programie, bo po prostu nie będą współgrać z nowymi technologiami - jak chociażby obsługa HTML5, która wymusiła konieczność wprowadzenia szeregu zmian w architekturze programu.

Link to postu

Fakty są takie, że cały poprzedni rok był przeznaczony na kolejne zmiany podyktowane serwisami. Tego typu zmiany utrudniają czy wręcz uniemożliwiają planowanie i realizację założonych wcześniej funkcji. Więc to nie jest tak, że coś porzucamy i ląduje na dnie szuflady - po prostu są konieczne do realizacji inne, nieprzewidziane zmiany. Te zmiany - choć czasami niezbyt duże pociągają z kolei konieczność modyfikacji starszych rozwiązań w programie, bo po prostu nie będą współgrać z nowymi technologiami - jak chociażby obsługa HTML5, która wymusiła konieczność wprowadzenia szeregu zmian w architekturze programu.

 

Może tak zainwestować w sprzęt który sprosta wymaganiom ? zamiast krytykować ...

Link to postu

Zakładam, że ten cytat jest pomylony i tyczył się moich słów. Owszem mogą to być słowa krytyki wobec Insert-a, ale zgodne z rzeczywistością. Być może sello sprawdza się w innych rozwiązaniach.

Ja osobiście żałuję, że aktualnie zaczynam rozglądać się po rozwiązaniach konkurencji, skoro na Subiekcie pracujemy jeszcze od jego DOS-owych wersji. To nie są słowa krytyki wobec Teamu Sello, bo choć mam wrażenie, że składa się na niego jeden zdolny programista, to nie ma on wpływu na kierunek rozwoju programu, albo nie ma nawet szansy na to ze względu na ilość zadań w stosunku ilości osób pracujących nad programem.

Jakkolwiek Sello słabo radzi sobie z obsługą większych sprzedawców (z niewielką nawet historią sprzedaży ~5lat), w stosunku do Subiekta. Wiem, że Sello przy tej ilości transakcji sklepowych i transakcji allegro ma wielokrotnie więcej danych w bazie, ale nadal jest programem do wspomagania pracy z Subiektem i to powinno być uwzględnione w jego rozwijaniu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...