Skocz do zawartości

Nowy opis a sello

Polecane posty

Właśnie dostaliśmy mail od allegro, że od dzisiaj obowiązuje nowy opis przy wystawianiu ofert. Zastanawia mnie tylko informacja "API korzysta z osobnego mechanizmu automatycznego wznawiania. Wymaganie dotyczy też ofert, które sprzedawca ustawił do automatycznego wznowienia metodami doSellSomeAgain i doSellSomeAgainInShop." Czy sello działa na tych metodach? Czy ta informacja oznacza, że nie będzie można wznowić aukcji ze starym szablonem przez sello?

Mam jeszcze pytanko odnośnie wystawiania przez sello nowych aukcji. Czy to normalne, że godzinę wystawienia muszę ustawić na 30 min w przód bo inaczej wszystkie aukcje wystawią mi się w tym samym momencie? Dodam, że aukcje są wystawiane przez serwis allegro.

Link to postu

Nie wykorzystujemy tych metod. Sello nie wznawia samoczynnie ofert, przy wystawianiu aukcji można taką funkcję włączyć, ale wznawianiem zajmuje się Allegro. Jeśli aukcje mają stary opis prawdopodobnie się nie wznowią.

7 minut temu, Joanna Janowicz napisał:

Czy to normalne, że godzinę wystawienia muszę ustawić na 30 min w przód bo inaczej wszystkie aukcje wystawią mi się w tym samym momencie?

Nie bardzo rozumiem. Proszę podać więcej szczegółów.

Link to postu

Proszę podesłać na sello@insert.com.pl maila z linkiem do tego wątku. Odeślemy instrukcję, jak włączyć logowanie komunikacji z Allegro. Po włączeniu logowania proszę wysłać taką "wadliwą" aukcję do Allegro i odesłać do nas log wraz z informacją, która aukcja, na jaką godzinę miała zaplanowane wystawienie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...