Skocz do zawartości

"Przeciąganie" myszką, plików do biblioteki załączników

Polecane posty

  • 8 miesięcy temu...
2 godziny temu, Katarzyna Rozmarynowska napisał:

Uprzejmie donoszę, że dodawanie plików do listy załączników przez przeciągnięcie ich z innego miejsca jest możliwe od wersji 17 (październik 2017). 

Ok, rzeczywiście, da się z ekploratora "wciągnąć" plik do NEXO :) Jeśli mógłby zasugerować, to gdyby nagłówek obiektu, działał jak miejsce "zrzutu", jak list załączników - np. w zamówieniu, tam gdzie jest jego numer, na samej górze okna - to by było wygodne.

1 godzinę temu, Piotr Czerwiński napisał:

Taką samą możliwość dodaliśmy w wiadomości pocztowej. Wystarczy przeciągnąć plik na treść wiadomości lub listę załączników.

Mógłby Pan sprecyzować? Czy nie chodzi wam o przeciąganie w programie pocztowym w NEXO, bo jak przeciągałem z Outlook'a, to pokazywała się ikona skrótu, ale nie wchodziło jako załącznik.

Link to postu
2 minuty temu, Radomił Ząbik napisał:

Mógłby Pan sprecyzować? Czy nie chodzi wam o przeciąganie w programie pocztowym w NEXO, bo jak przeciągałem z Outlook'a, to pokazywała się ikona skrótu, ale nie wchodziło jako załącznik.

Tak, chodzi o przeciąganie plików do klienta pocztowego w nexo. Do opisanego przez Pana scenariusza pracy z zewnętrznym klientem rzeczywiście nie ma moja uwaga zastosowania.

Link to postu
19 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

Jeśli mógłby zasugerować, to gdyby nagłówek obiektu, działał jak miejsce "zrzutu", jak list załączników - np. w zamówieniu, tam gdzie jest jego numer, na samej górze okna - to by było wygodne.

Zapisuję sugestię, ale nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy to zrobimy. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...