Skocz do zawartości

Problem z importem dokumentów z Subiekta123

Polecane posty

Wielu klientów naszego biura korzysta z Subiekta123. Faktury sprzedaży wysyłają poprzez wymianę dokumentów on-line. W kolejnej już firmie nie możemy pobrać dokumentów za maj wysłanych z Subiekta 123 do Rachmistrza NEXO choć w poprzednim miesiącu import funkcjonował bez problemu. Przy pobieraniu paczki pojawia się komunikat: "Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu." Żadnych więcej szczegółów nie ma. Restart serwera nic nie pomógł, hasła do wysyłki nie były zmieniana, a problem jest już w kilku podmiotach.

Problem przypuszczalnie dotyczy nadpisywania kontrahentów już istniejących w bazie Rachmistrza - ale to tylko przypuszczenie. Podzieliłem pliki w Subiekcie123 wg. dat tzn. wysyłka online nie dotyczy całego miesiąca tylko klika plików po zakresach dat i cześć faktur się pobrała.

Edytowane przez Marek Jarząbek
Link to postu

U mnie jest ten sam problem.
Czy III dekada czerwca to nie jest przypadkiem za późno, aby naprawiać błąd uniemożliwiający rozliczenie maja?
Kto będzie płacić odsetki za opóźnienie w obliczeniu podatków lub płacić dodatkowe wynagrodzenie pracownikom za nadgodziny, w których będą musiały wprowadzać faktury, których przez błędy firmy insERT (której zapłaciliśmy za działający program) nie udało się zaimportować z Subiakta123?

Link to postu
Dnia 15.06.2018 o 08:17, Biuro Rachunkowe Ponitax napisał:

U mnie jest ten sam problem.
Czy III dekada czerwca to nie jest przypadkiem za późno, aby naprawiać błąd uniemożliwiający rozliczenie maja?
Kto będzie płacić odsetki za opóźnienie w obliczeniu podatków lub płacić dodatkowe wynagrodzenie pracownikom za nadgodziny, w których będą musiały wprowadzać faktury, których przez błędy firmy insERT (której zapłaciliśmy za działający program) nie udało się zaimportować z Subiakta123?

Witam serdecznie.

Oczywiście, że III dekada czerwca jest późnym terminem na potrzeby rozliczeń maja. Stąd właśnie propozycja kontaktu w przypadku, gdy problem nie może czekać. Proces wypuszczania dużej wersji trochę trwa, ale często posiadamy możliwość zaproponowania indywidualnego rozwiązania nagłych problemów.

Link to postu
2 godziny temu, Roman Budzisz napisał:

Witam serdecznie.

Oczywiście, że III dekada czerwca jest późnym terminem na potrzeby rozliczeń maja. Stąd właśnie propozycja kontaktu w przypadku, gdy problem nie może czekać. Proces wypuszczania dużej wersji trochę trwa, ale często posiadamy możliwość zaproponowania indywidualnego rozwiązania nagłych problemów.

Witam,

w takim razie proszę podać adres pod jaki mam napisać wiadomość ze zgłoszeniem błędu i prośbę o indywidualne rozwiązanie problemu.

Link to postu
1 godzinę temu, Biuro Rachunkowe Ponitax napisał:

Witam,

w takim razie proszę podać adres pod jaki mam napisać wiadomość ze zgłoszeniem błędu i prośbę o indywidualne rozwiązanie problemu.

Witam.

Na Pani skrzynkę mailową wysłałem informację o sposobie rozwiązania problemu. Proszę również wziąć pod uwagę, że na dniach wypuścimy wersję 21.0.0, która ten problem rozwiązuje.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...