Skocz do zawartości

Sposób filtrowania sam się zmienia

Polecane posty

W bliżej nieznanych mi okolicznościach zmienia się sposób filtrowania na liście - zawsze mam wg INSTYNKTU, ale czasem zmienia mi się - i innym pracownikom również na filtrowanie tekstowe:

 

image.png.8fba9087def01bbf39b82a95d6bbcf57.png

 

(Być może to się dzieje tylko po aktualizacjach, tak dokładnie tego nie analizowałem) - Może dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość przestawienia filtrowania wszystkich list w 1 miejscu? Teraz nawet dla poszczególnych zakładek trzeba zawsze przestawiać osobno.

Link to postu
Dnia 6.07.2018 o 19:55, Łukasz W. napisał:

W bliżej nieznanych mi okolicznościach zmienia się sposób filtrowania na liście - zawsze mam wg INSTYNKTU, ale czasem zmienia mi się - i innym pracownikom również na filtrowanie tekstowe:

(Być może to się dzieje tylko po aktualizacjach, tak dokładnie tego nie analizowałem

Niestety nie powtarzamy błędu ani podczas ponownego uruchomienia programu, ani zmiany użytkownika, czy też po aktualizacji programu. Jeśli udałoby się Panu zauważyć sytuację, po której następuje taka zmiana prosiłbym o informację.

Wybrany sposób filtrowania jest zapisywany z osobna dla każdego widoku (tzn. zakładki w module) i użytkownika.

Dnia 6.07.2018 o 19:55, Łukasz W. napisał:

Może dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość przestawienia filtrowania wszystkich list w 1 miejscu? Teraz nawet dla poszczególnych zakładek trzeba zawsze przestawiać osobno.

Aktualnie nie mamy w planach dodawania opcji przełączenia sposobów filtrowania dla wszystkich list w jednym miejscu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...