Skocz do zawartości

Dopisz z szablonu

Polecane posty

Zdefiniowaliśmy szablon wiadomości (np. dane naszej firmy + rachunek bankowy itd.)

No i teraz gdy określimy aby był on w HTML to możemy wywołać go tylko w odpowiedzi na wiadomości stworzone w HTML.

Z kolei gdy określimy go w Zwykłym tekście to nie można tego szablonu wywołać w odpowiedzi na wiadomość formatowana jako HTML.

 

PYTANIE 1

Oczywiście można zdefiniować wszystko podwójnie ale to podwójna robota, może moglibyście to jakoś w locie konwertować?

 

Ps. Nie mam pewności ale kojarzę, że skasowałem szablon domyślny "Wysyłka deklaracji skarbowych" ale po aktualizacji z 15 do 15.0.1 został on przywrócony.

Nie jestem tego pewien :-)

 

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu
1 godzinę temu, Użytkownik GT/NEXO napisał:

PYTANIE 1

Oczywiście można zdefiniować wszystko podwójnie ale to podwójna robota, może moglibyście to jakoś w locie konwertować?

 

Można zrobić jeszcze coś innego :) W konfiguracji konta pocztowego ustawić np. domyślny format HTML i odznaczyć checkbox: Używaj formatu oryginalnej wiadomości.

Wtedy każda wiadomość na którą odpowiadamy będzie zawsze w formacie HTML.

 

1 godzinę temu, Użytkownik GT/NEXO napisał:

 

Ps. Nie mam pewności ale kojarzę, że skasowałem szablon domyślny "Wysyłka deklaracji skarbowych" ale po aktualizacji z 15 do 15.0.1 został on przywrócony.

Nie jestem tego pewien :-)

 

Tego szablonu nie można skasować, chyba że stworzy Pan inny, który ma miejsce wykorzystania "Deklaracje skarbowe" i wskaże Pan ten szablon w parametrach deklaracji skarbowych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...