Skocz do zawartości

ZAKAŃCZANIE TRANSAKCJI Z BŁĘDEM

Polecane posty

Dzień dobry :)

Mamy transakcję praktycznie całą zrealizowaną (transakcja za pobraniem; kurier Inpost Allegro).

Transakcja oznakowana w module "Paczki" jako wysłana. > Trafia do modułu "Transakcje" do zakładki "Oczekujące na płatność"
Otrzymuję płatność z firmy Inpost należne mi pobranie > zaznaczam OWĄ transakcję prawym przyciskiem myszy > zmiany zbiorcze >  stan > zakończona... i nagle występuje błąd: Nieprawidłowy adres

Sprawdzałem czy adres prawidłowo się przepisuje i tutaj wszystko gra, jednak jest coś nie tak z funkcją, gdyż Sello informuje mnie:

gdy klikam dwa razy lewym przyciskiem myszy OWĄ transakcję, że: "Podany adres przesyłki nie jest prawidłowym adresem Paczkomatu"

[W sposobach wysyłki mam poprawnie zaznaczone: Allegro Kurier24 InPost (za pobraniem)]

 

Jakieś pomysły ?

Link to postu

Transakcja powinna być oznaczana jako opłacona (zarejestruj pełną wpłatę ctrl+W) - wtedy jest stan zmieni się automatycznie. W innym przypadku statystyki na stronie głównej będą pokazywać niepoprawne wartości.

Proszę sprawdzić w słowniku dostaw, czy dostawa wybrana w tej transakcji nie jest przypadkiem podłączona do serwisu paczkomaty.pl - wtedy Sello spodziewa się numeru paczkomatu w adresie wysyłki a takiego w niej nie ma.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...