Skocz do zawartości

Gestor wybiórczy brak emaili

Polecane posty

Mam takie problemy z emailami

Jest tak konto szefa widzi wszystkie maile

konta pracowników nie widzą wszystkich emaili skupiłem się nad jednym z jednej firmy

Dziś po długim mieszaniu i ustanowieniu nowego użytkownika jakoś dziwnym trafem pojawiły się emaile od klienta których wcześniej nie było.

  Przy wyszukiwaniu emaili  tych emaili nie wyszukuje. Da się je wyszukać na koncie szefa

 

Sprawdziłem filtry uprawnienia wszystko chyba jest jak należy. Chyba bo jest dużo miejsc gdzie może coś być jeszcze ustawione i mogłem coś przeoczyć

 

 

Link to postu

Dzień dobry,

Potrzebujemy więcej informacji jak Pan pracuje :) i nieco szerszy opis problemu.

Czy wszyscy pracownicy korzystają z jednej skrzynki pocztowej ? Czy może jednak ma Pan kilka skrzynek pocztowych i dostęp użytkowników do skrzynek ustanawia Pan w konfiguracji konta pocztowego ?

 Co to znaczy, że konta pracowników nie widzą wszystkich e-maili ?  Tzn, że korzysta Pan ze znacznika Prywatna dla wiadomości ? 

 

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Nie stosujemy znacznika. Wyszukiwanie emaili nie działa albo nie wyszukuje albo wyszukuje nie wszystko po emailu. A żeby było ciekawiej podobna bna sytuacja ma miejsce w sello także nie wyszukuje żadnych emaili i musimy korzystać z innych programów pocztowych żeby coś znależć. Jakaś tragedia zaczyna się robić taki sam syf za przeproszeniem jak w gestorze gt przez 5 czy 8 lat nie do użytku . Praktycznie gestor sam w sobie nie pozwala na prace przy emialach. Koniecznie muszę korzystać z programów pocztowych

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...