Skocz do zawartości

INSTYNKT NEXO

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.08.2018 o 13:44, Jacek Magiera napisał:

Proszę dokładnej określić, co dokładnie oznacza, że InsTYNKT przestał działać - w każdym module, czy tylko w wybranych, nie wyszukuje wszystkich np. klientów, towarów? Po aktualizacjach - za każdym razem po zainstalowaniu i konwersji bazy do wyższej wersji, czy może też aktualizacje systemu miały jakiś wpływ?

 

Od czasu napisania wątku o instynkcie wiem już więcej i sprawa się przedstawia tak:

Korzystam najczęściej z instynktu w miejscach:
PM Przyjęcia mag. z VAT - wyszukiwanie  towarów dodawanych do PZ
ZL - zlecenia do dostawców - wyszukiwanie dostawców i towarów
BN - operacje bankowe - przygotowywanie przelewów czyli wyszukiwanie podmiotów

Kiedy NEXO jest uruchomione z samego rana (laptop) wszystko działa poprawnie. Potem - gdy zmieniam lokalizację - system zostaje uśpiony i wybudzony po czasie (zazwyczaj ok. 1-2h) z połączeniem pod inny internet. Od tego czasu instynkt zamiera... Po wpisaniu czegokolwiek w powyżej wymienionych miejscach nie pokazują się żadne wyniki, nawet czekając dość długo... Czasami coś się pojawi jak mi się chce czekać, ale to z minutę... ale zazwyczaj nie działa. Przed wersją, która wymagała przebudowy instynku wszystko działało zawsze.


Dodam, że przed aktualizacją która wymagała przebudowania instynktu takie zachowanie programu nie występowało. Nieco utrudnia to pracę, ale jakoś sobie radzę, niemniej na pewno coś się rozlegulowało w subiekcie...

PS
długo nie odpisywałem, bo muszę się przelogowywać na nexo i... zapominałem...  / czy na moim drugim (a w zasdzie pierwszym - "sellowym") koncie forumowym można było by mi włączyć uprawnienia do działów nexo (dla wygody korzystania) (ew. szczegóły takiej "migracji" zna Bartosz)?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...