Skocz do zawartości

Powiązanie dokumentu z transakcją

Polecane posty

Mam transakcję z dnia 14-08-2018, gdzie w historii zmian jest wpis z datą 16-08-2018 odnośnie utworzenia dokumentu końcowego ale w Subiekcie data utworzenia tego dokumentu jest w dniu 14-08-2018.

Według mojej teorii, w dniu 14-08-2018 jeden z pracowników włączył zbiorowe tworzenie dokumentów końcowych dla wielu transakcji ale w jego trakcie wyłączył Sello i stanęło na tej właśnie transakcji. Dokument się utworzył z datą 14-08-2018 ale transakcja w Sello nie dostała powiązania z tym dokumentem i w historii zmian nic się nie dopisało. W kolejnym dniu 15-08-2018 było święto i mieliśmy zamknięte. Dopiero w dniu 16-08-2018 pracownik znowu dla tej transakcji ustawił tworzenie dokumentu końcowego i wtedy nie utworzyło nowego dokumenty tylko tak jakby Sello wiedziało, że już jest dla tej transakcji dokument i tylko przywróciło powiązanie i wpisało do historii zmian, że dokument został utworzony.

Czy moja teoria jest możliwa? Czy są jeszcze jakieś inne możliwości?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

A co zrobić w sytuacji gdy dokument końcowy w subiekcie jest a Sello nie chcę go podpiąć do transakcji ? mieliśmy tak kilka razy, przy próbie utworzenia dokumentu w sello jeszcze raz wywalało błąd że taki dokument został już prawdopodobnie stworzony ale w sello w żaden sposób nie idzie go podpiąć.

Link to postu

Jeśli podpięcie nie jest krytyczne a sam dokument w Subiekcie faktycznie istnieje, można w transakcji ustawić po prostu aby nie tworzyła dokumentu - przestanie wtedy rzucać błędami. Minus taki, że podpięcia nie będzie widać, można ewentualnie dodać notatkę z informacją o dokumencie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...