Skocz do zawartości

Mapowanie sposobu dostawy

Polecane posty

W formularzu klient wybrał inny sposób dostawy, którego obecnie zmapować się nie da. W planach mamy dopiero realizację mapowania dla innego sposobu dostawy - jest on dość problematyczny. Jeśli wiadomo jaki klient chce w takim przypadku transport to należy go ustawić w transakcji ręcznie (jeśli jest inny) i zaznaczyć poniższe pola

image.png.8ac9ff0885b6c0669fed6448cc5ea988.png

Wtedy Sello pokaże formularz na zielono, pomimo, że względem transakcji będzie on się różnił.

Natomiast co do ostatniego zrzutu ekranu, czy baza Sello byłą zakładana z danymi demo? Dodatkowo, czy były pobrane parametry z serwisu aukcyjnego i pobrały się do końca - nie ma błędów w RAPORCIE?

Link to postu

@Bartosz Rosa

ja zakładałem wszystko od początku., bo wczoraj padł mi dysk SSD i nie miałem archiwizacji robionej, bo ludzie wypieli pendrive. Wszystko mam ustawione już ale jest jakiś kłopot. Aukcje pobrało ale nie wyświetlają się miniaturki, nie chcą się pobrać cenniki dostaw, tak samo w subiekcie mam wprowadzony towar, cena wprowadzona, zsynchronizowane z sello , więc w towarach znajduje się asortyment po cenach z subiekta. Jak wprowadzam towar do transakcji to wskakuje po cenie 0 mimo że cena wprowadzona. No i nie mogę spiąć tych dostaw.

Wymusiłem pobieranie danych ale to tez nic nie pomogło.

 

7.jpg

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...