Skocz do zawartości

Pomoc w obsludze programu Sello

Polecane posty

Optymalizacja i dogranie wszystkiego w Sello to nie taka prosta sprawa jak się może wydawać, jak ktoś przez tel. się podejmie to albo nie rozumie co chce zrobić albo chce Cię naciągnąć a Ty poznasz ułamek tego co potrzebujesz - na moje oko jedyna opcja to umówić się z kimś, kto w rozsądnej odległości od Ciebie mieszka, zacznij zatem od podania lokalizacji.

Edytowane przez masur
Link to postu

Też tak uważam. Przez telefon można prowadzić potem, ewentualne drobne porady.

Ale na pierwszy raz trzeba po prostu pewne rzeczy pokazać.

Plus dużo trzeba zrobić, powiązać towary z Subiektem, powiązać metody wysyłki, powgrywać ewentualne transformaty, jeżeli nadawanie nie będzie robione zewnętrznym programem, skonfigurować automatyczne logowanie i automatyczny backup...

Ponadto przećwiczyć parę transakcji.

O szablonach opisu i aukcji, polach własnych, nie wspominając.

Wdrożenie Sello nie jest łatwe, a przez to nie jest tanie, bo o ile sprzątaczka może zarobić już od 13,70 zł za godzinę, to nie wiem czy w tej cenie znajdzie się kogoś, do Sello.

Inne i darmowe wyjście to

 

oraz pozostałe poradniki.

Edytowane przez Ks. Robak
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie korzystałem z tego poradnika jak zaczynałem rok temu wdrażać u nas w firmie Sello a do dzisiaj co chwila z czymś są jakieś problemy i odwiedzam co jakiś czas forum aby poszukać rozwiązania ale sama konfiguracja od zera żeby wystartować z pierwszymi aukcjami i potem cała reszta nie była łatwa a coś nie coś wiem w sprawach informatycznych ;p a rok temu Sello widziałem po raz pierwszy na oczy mimo iż w Subiekcie GT siedzę od lat.

Link to postu

Ja się z wami nie zgodzę, spokojnie można przez teamviewera zrobić szkolenie z objaśnieniem co do czego, konfiguracją i poradami. Później tylko z doskoku jeżeli by się coś działo, grunt to zrozumienie jak działa sello i jakie kroki trzeba podjąć by wszystko ruszyło. Na pewno nie trzeba do tego osobistego kontaktu, ba nawet mam znajomego z którym już 2-gi rok współpracuję i ani razu się nie widzieliśmy ;) 

Link to postu
Dnia 4.10.2018 o 13:47, Dawid Tabor napisał:

Szukam osoby ktora zna sie na obsludze programu Sello i nauczyla by mnie uzywac go.
Za usluge zaplace oczywiscie, moze byc nauka na odleglosc przez telefon lub skype :)

Co do ceny mozemy sie dogadac :)

Naprawdę spokojnie sobie poradzisz a w razie czego pisz na forum.

Ja też miałem na początku obawy czy sobie z tym poradzę i też szukałem osoby na forum która mi to ustawi.

Wiele osób pomogło mi na forum i pw, a były osoby które chciały wszystko ustawić za 1000zł

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...