Skocz do zawartości

Problem ze zmianami przez Sello

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam ciągły problem z sello.

W momencie gdy chce zmienić opis przykładowo "W/m" na "W" zmienia mi całkowicie wygląd aukcji. 

grafika-allegro.thumb.png.37b3c5acf9741853053fc231221c1072.png

Jakąkolwiek zmianę przez sello zaczynam od pobrania pełnych danych (opisów i zdjęć), bo jakiś czas temu te aukcje były przez nas zmieniane ręcznie i aby sprawdzić czy nie popsuje mi wyglądu aukcji robię zmianę na jednej aukcji (wcześniej robiłam na wszystkich to 3/4 było znowu do poprawki).

Nawet gdy zmieniam opis z użyciem html, nie łapie mi tej zmiany. Zmiana dokonuje się tylko dla jednego słowa, które po dłuższej kombinacji załapie aby zmienić,bo jak chce zdanie zmienić to już nie ma możliwości aby to załapało.

Może jakiś pomysł dlaczego tak działa albo jak robić zmiany, żeby w końcu dobrze łapało te zmiany.

Dodam, że przy zmianie zostawiło aktualne zdjęcia, ale tekst załadowało ( nie wiemy jak ) z aukcji sprzed 2 miesięcy ( bo wtedy ręcznie przez Allegro to zmieniliśmy )

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Link to postu

Hmm, nie bardzo widzę możliwość, aby cały opis ulegał zmianie (układu) poprzez modyfikację tekstu w sekcjach. Prosiłbym aby zarejestrować kolejne kroki od wyświetlenia opisu w aukcji do jej edycji i wysłania oraz ponownego wyświetlenia, za pomocą programu psr.exe (rejestrator problemów) - jest on dostępny w systemie Windows. Wygenerowany plik można podesłać na sello@insert.com.pl.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...