Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem aukcji i zmianami zbiorczymi

Polecane posty

Witam,

Próbuję przez Sello pobrać pełne dane ( opisy i zdjęcia ), ale przy wielu aukcjach mi nie pobiera np zaznaczam 25 aukcji i po pobraniu dostaję wiadomość, że pobrało 11. Jak próbuję pobierać pojedynczo to potrafi wyrzucić mi błąd. Zdarza się też tak, że mimo "udanego pobrania" po otworzeniu jej w edytorze w Sello, zakładka opis i/lub zdjęcia jest pusta. To samo przy zmianach zbiorczych. Zaznaczam 25 aukcji i wszystkie mają błąd składni. Tekst do zmiany jest przekopiowany z aukcji - na wszystkich jest ten sam. Nawet jak wejdę w aukcję, by ręcznie poprawić coś to Sello nie widzi tej zmiany. Jak wejdę ponownie to nie ma już zmiany, którą przed chwilą zrobiłem.

Proszę o pomoc w znalezieniu problemu i rozwiązania go.

Link to postu
Dnia 11.01.2019 o 16:24, Ecommerce LEDSolarSystem napisał:

to potrafi wyrzucić mi błąd

Jaki konkretnie, bo to jest istotne.

Dnia 11.01.2019 o 16:24, Ecommerce LEDSolarSystem napisał:

Zdarza się też tak, że mimo "udanego pobrania" po otworzeniu jej w edytorze w Sello, zakładka opis i/lub zdjęcia jest pusta

 

Dnia 11.01.2019 o 16:24, Ecommerce LEDSolarSystem napisał:

To samo przy zmianach zbiorczych. Zaznaczam 25 aukcji i wszystkie mają błąd składni.

Proszę sprawdzić na stronie startowej w sekcji WAŻNE INFORMACJE, czy nie ma tam błędów związanych z bazą danych. Można również kliknąć przycisk odświeżenia:

image.png.842a94c4ea472dad891a18a87e11e26b.png

Jeśli pojawi się informacja o uszkodzonej bazie, proszę w nią wejść i użyć opcji napraw. Wszystko to przy założeniu, że Sello jest w odpowiednio nowej wersji, najlepiej najnowszej.

Dnia 11.01.2019 o 16:24, Ecommerce LEDSolarSystem napisał:

Nawet jak wejdę w aukcję, by ręcznie poprawić coś to Sello nie widzi tej zmiany.

Aukcji trwających nie da się edytować w ten sposób. Założenie jest takie, że aukcje te odzwierciedlają stan w Allegro - dlatego zmian dokonuje się poprzez okno zmian zbiorczych.

Link to postu

 

24 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Jaki konkretnie, bo to jest istotne.

Dnia 11.01.2019 o 16:24, Ecommerce LEDSolarSystem napisał:

Zapisanie obrazów do aukcji 7463623379 nie powiodło się.
Błąd składniowy w poleceniu.

Takie błędy mi wyskakiwały przy zmianach.

 

38 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Proszę sprawdzić na stronie startowej w sekcji WAŻNE INFORMACJE, czy nie ma tam błędów związanych z bazą danych. Można również kliknąć przycisk odświeżenia:

Nie ma żadnych 

27 minut temu, Bartosz Rosa napisał:
Dnia 11.01.2019 o 16:24, Ecommerce LEDSolarSystem napisał:

Nawet jak wejdę w aukcję, by ręcznie poprawić coś to Sello nie widzi tej zmiany.

Aukcji trwających nie da się edytować w ten sposób. Założenie jest takie, że aukcje te odzwierciedlają stan w Allegro - dlatego zmian dokonuje się poprzez okno zmian zbiorczych.

W takim razie przepraszam, mój błąd, wydawało mi się, że kiedyś tak się dało.
 

 

 

Link to postu

Prosiłbym zaktualizować program. W wersji 1.29 zostały dodane mechanizmy weryfikujące bazę oraz umożliwiające jej naprawę w razie wystąpienia tego problemu. W 1.30 pojawił się też zupełnie nowy algorytm pobierania transakcji, eliminujący wiele istniejących wcześniej problemów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...