Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANO] Filtrowanie po: Według instynktu asortymentu na pozycji w module OY - niby działa ale w konkretnym przypadku nie mogę wyszukać oferty z konkretnym towarem

Polecane posty

1. Po jakich polach w towarze działa Filtrowanie: Według instynktu asortymentu na pozycji w module OY?

2. Przy okazji pytanie z kategorii SU- po jakich polach działa: Według instynktu towaru na pozycji w module ZN?

3. Czym się różnią obie w/w opcje i czy nazewnictwo nie powinno być takie same o ile działanie funkcji jest tożsame (jeśli jest to powinno być - nie będzie wprowadzać zamieszania)?

4. Dziś zauważyłem, że w 1 konkretnym przypadku (dla towaru o konkretnej nazwie), Filtrowanie: Według instynktu asortymentu na pozycji w module OY nie filtruje ofert z tym towarem.

Ofertę znalazłem ostatecznie po nazwisku więc wiem, że w systemie w module OY jest!

5. Mam też inny przypadek, po wpisaniu konkretnej nazwy (poprzez filtrowanie j/w) znajduje mi oferty, które ani w nazwie ani w opisie (towarów zawartych na OE) nie zawierają wpisanej nazwy produktu. Dla pewności przejrzałem wszystkie zakładki tego konkretnego towaru i nie ma tam nigdzie tej konkretnej nazwy po której filtruje.

 

 

 

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu

Witam,

1 i 2. Symbol, nazwa, opis, PKWiU, cechy, kody kreskowe, symbol dostawcy

3. Nie różni się - nazwa zostanie zmieniona i będzie taka sama zarówno w OY jak i ZN

4 i 5. Jest błąd dla ofert, w których były edytowane towary. Błąd zostanie poprawiony do wersji 17. 

 

 

 

 

 

 

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Ad. 3
Nazwy zostały zunifikowane i dobrze.
Dziękujemy.

Ad. 4 i 5
Temat został rozwiązany.
Dziękujemy.
 

Przy okazji pytanie pomocnicze:
jak ograniczyć wyszukiwanie poprzez F8 Według instynktu asortymentu na pozycji  dokładnie do wpisanego zwrotu?
Przykładowo: Wpisując Grey I, znajduje mi produkty Grey I ale i również produkty Grey II (co nie zawsze jest pożądane)

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...