Skocz do zawartości

pierwsze uruchomienie / problem z logowanie do konta allegro

Polecane posty

Witam,

Dopiero zaczynamy zabawę z Sello chcieliśmy sprawdzić jego funkcjonalność, ale zaraz na starcie mamy problem po utworzeniu nowej bazy i próbie zalogowania się do konta Allegro.

Komunikat:

Cytat

 

Błąd: Nieokreślony błąd.

Nie można nawiązać połączenia z serwerem aukcyjnym.

Sprawdź ustawienia połączenia internetowego. Przyczyną może być źle skonfigurowany serwer proxy.

 

Mamy najnowszą wersje Sello (1.30.3), nie używamy proxy. Znalazłem na forum kilka tematów sprzed kilku lat ale w nich najczęściej sugeruje się zmianę wielkości liter loginu.

Nasz login składa się jedynie z małych liter ale próby wykonaliśmy również dużymi literami lub tez z pierwszej dużej. Próby robiłem na 2 komputerach (serwerze oraz na instalacji klienckiej na jednej z "końcówek").

Szukam już 2 godziny jakiejś pomocy w starych tematach po forum ale nic nie znalazłem poza tym co napisałem, przepraszam jeśli już było może przeoczyłem coś :) 

Edytowane przez Sebastian H
Link to postu

Nie można nawiązać połączenia oznacza raczej problem z połączeniem do API Allegro.

Proszę sprawdzić w opcjach internetowych w systemie, czy jest włączona obsługa szyfrowania TLS 1.1 oraz TLS 1.2.

Dodatkowo, można spróbować wyłączyć na chwilę program antywirusowy i zaporę sieciową aby sprawdzić czy to nie one blokują dostęp.

P.S. jaki system Windows zainstalowany jest na komputerach?

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...