Skocz do zawartości

[Rozwiązany] Subiekt NEXO przestał pobierać kursy walut z NBP?

Polecane posty

Witam, nawet nie wiem kiedy przestało to działać, ale w Naszym Nexo przestały automatycznie zaciągać się kursy walut 

Korzystam z Subiekt NEXO Pro (mam aktywną licencję na ulepszenia) i Gestor NEXO (brak aktywacji na ulepszenia). 

Jak kiedyś działało to normalnie tak teraz mam fv z 11/02/2019... a kurs zaciąga mi z 2018 roku? Czemu?


EDYCJA: Uwaga, już wiem. Dla tych co nie wiedzą. 

1. Wchodzimy w rozliczenia. 
2. Kursy Walut 
3. Zaciągamy z okresu... 
4. Waluty działają...

Edytowane przez Jakub Z
Znalazłem rozwiązanie ;)
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Podłączamy się pod temat.

Ostatni kurs, jaki Subiekt Nexo pobrał nam automatycznie pochodzi z dnia 22.03.2019.

Od tej daty (tj. w dniach 25,26,27,28) Nexo się obraziło i nie chce pobierać kursów walut.

Nie ma żadnych błędów w dzienniku (BL), brak zdublowanych tabel kursowych, wykonywany restart synchronizacji z kontem Insert, przebudowana baza danych (program serwisowy), konfiguracja dokumentów sprawdzona, konfiguracja systemowa dotycząca automatycznego pobierania sprawdzona - obie bez zmian od kilku miesięcy.

Nadal bez efektu.

Co ciekawe jeszcze kilkanaście dni temu, w przypadku problemu z pobieraniem kursu, na górnej belce programu pojawiał się komunikat o błędzie - na chwilę obecną nie pojawia się wcale.

Pomaga tylko ręczne pobieranie kursu, co wydaje się być średnim rozwiązaniem w zestawieniu z działającym jeszcze do niedawna pobieraniem automatycznym.

Czy ktoś z forumowiczów ma pomysł na rozwiązanie problemu?

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.

Edytowane przez Grzegorz W.
  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 5 lat później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...