Skocz do zawartości

Automatyczne tworzenie paczki dla transakcji.

Polecane posty

Witajcie. Konfiguruję Sello, niestety nigdzie nie mogę odnaleźć funkcji, która automatycznie tworzyłaby paczkę dla transakcji świeżo zaimportowanej z Allegro. Testowałem zarówno na transakcjach pobraniowych jak i PayU. PPM -> utwórz paczkę działa bez zarzutu.

Czy Sello jest w stanie utworzyć paczkę z automatu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Link to postu
1 godzinę temu, Krystian L napisał:

Witajcie. Konfiguruję Sello, niestety nigdzie nie mogę odnaleźć funkcji, która automatycznie tworzyłaby paczkę dla transakcji świeżo zaimportowanej z Allegro. Testowałem zarówno na transakcjach pobraniowych jak i PayU. PPM -> utwórz paczkę działa bez zarzutu.

Czy Sello jest w stanie utworzyć paczkę z automatu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Nie ma takiej opcji. Bo dlaczego miała by być?

Przed stworzeniem paczki musi transakcje przyjąć człowiek, choćby rzucić okiem, potem wystawić dokument końcowy i... utworzyć na sam koniec PACZKĘ.

Napisz do czego to było by potrzebne wg Ciebie? Może coś doradzimy...

Link to postu
7 minut temu, Krystian L napisał:

Dziękuję Marcinie za szybką odpowiedź. Opisana przeze mnie opcja byłaby nielogiczna. Źle to zinterpretowałem.  Potrzebowałem automatem tworzyć ZK w subiekcie. Wystarczyło wybrać Parametry wysyłania i odbierania – system sprzedaży – twórz/modyfikuj dokumenty. Przepraszam za zbędny post.

OK

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...